SAÇ BAKIMI VE GÜZELLİK HİZMETLERİ

İGÜ Beauty & Wellness Show İstanbul'da

17.10.2019 Per 07:49

İstanbul Gelişim Üniversitesi Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri Programı 19-20-21 Eylül tarihlerinde CNR Beauty&Wellness Show Kozmetik, Güzellik, Medikal Estetik Cihaz ve Ekipmanları Fuarı’nda stant açarak ziyaretçileri ile buluştu.

   İGÜ Beauty & Wellness Show İstanbul'da
Avrasya’nın en prestijli güzellik, sağlık ve bakım fuarı CNR Beauty&Wellness Show İstanbul, 19-21 Eylül 2019 tarihleri arasında, CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık tarafından, CNR EXPO Yeşilköy’de gerçekleşti. Bu yıl ikincisi kez düzenlenen fuara, güzellik, bakım ve kozmetik sektörlerinden katılımcıların ve ziyaretçilerin ilgisi yoğundu.

Fuar kapsamında estetisyenlik mesleğine ilgi duyan ziyaretçiler için, bu alanda eğitim veren eğitim kurumları, stantlarında mesleğin inceliklerine dair bilgiler verdi. İstanbul Gelişim Üniversitesi adına ise Öğr. Gör. Pelin Özgünay, Öğr. Gör. Aylin Koç ve bölüm öğrencileri fuar alanında meslektaşları ve sektör ile ilgili bilgi paylaşımında bulunarak Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri Bölümü'nde eğitim almak ve kariyer yapmak isteyen ziyaretçilerle paylaşımlarda bulundu.

Adres

Cihangir Mahallesi Şehit Piyade Onbaşı Murat Şengöz Sokak No:8 Avcılar/ İSTANBUL

Telefon

0212 422 70 00

Fax

0212 422 74 01

E-mail

bilgi@gelisim.edu.tr