İLK VE ACİL YARDIM

22 Aralık Paramedik Günü Kutlu Olsun

22.12.2018 Cmt 08:48

Paramedikler; Acil sağlık hizmetleri alanında en zor şartlar altında bile görevini en iyi şekilde yapmaya çalışan, en ön basamakta yer alan sağlık çalışanlarımızdır.

22 Aralık Paramedik Günü Kutlu Olsun
Paramedikler; Acil sağlık hizmetleri alanında en zor şartlar altında bile görevini en iyi şekilde yapmaya çalışan, en ön basamakta yer alan sağlık çalışanlarımızdır. Sağlık hizmetlerinde kaliteyi artıran, günün 24 saati gerek mesleki gerek sosyal gerek idari her türlü sıkıntılara rağmen görevlerini en iyi şekilde yapabilmenin mücadelesini vererek canla başla çalışmaktadırlar.

Vatandaşlarımızın acil sağlık müdahalelerinde yanında yer alan Paramedikler, 60 bine yaklaşan sayılarıyla sağlık hizmetlerinde önemli bir yer edinmişlerdir. Sağlık hizmetlerinin özellikle acil sağlık hizmetlerinin yetişmiş ve nitelikli insan gücüne her zaman ihtiyaç duyulmuştur. Bu alandaki boşluğu hiç şüphesiz Paramedikler doldurmaktadır.

Acil Sağlık Hizmetlerinin en ön safında yer alan fedakar, canla başla çalışan Paramediklerimizin Paramedik Günü Kutlu olsun.

Adres

Cihangir Mahallesi Şehit Jandarma Komando Er Hakan Öner Sk. No:1 Avcılar / İSTANBUL

Telefon

0212 422 70 00

Fax

0212 422 74 01