FİZYOTERAPİ

Not Yükseltme/Tek Ders Sınavına Girecek Öğrencilerin Dikkatine..!

30.01.2019 Çar
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Öğrencilerinin Dikkatine..!

31.01.2019 tarihinde yapılacak olan 2018 - 2019 Güz Dönemi Tek Ders ve Not Yükseltme Sınavları bilgileri aşağıda belirtilmiştir. Bilgileri geçen öğrencilerin ilgili saatte ve sınıfta bulunmaları gerekmektedir.


     TEK DERS SINAV LİSTESİ

ÖĞRENCİ NUMARASI ÖĞRENCİ İSİM SOYİSİM BÖLÜM PROGRAM DERSİN KODU DERSİN ADI DERSİN YARIYILI DERSİN ÖĞRETİM ELEMANI SAAT SINIF
******158 Ş**** G** ÇOCUK GELİŞİMİ YDL102 YABANCI DİL II BAHAR ÖĞR. GÖR. BÜŞRA HACIKÖYLÜ 11:00 208
******025 D**** A****** TIBBİ DOKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK YDL101 YABANCI DİL I GÜZ ÖĞR. GÖR. BÜŞRA HACIKÖYLÜ 11:00 208
******147 Ş**** Y**** TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ TGP108  KİMYA BAHAR ÖĞR. GÖR. NURCİHAN TAN ERKOÇ 12:00 208
******153 U*** D**** İLK VE ACİL YARDIM IYP204 ACIL HASTA BAKIMI IV BAHAR ÖĞR. GÖR. EMEL ÇAKAR 15:00 208
******015 C******** K****** BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ SMP206 SOSYAL SORUMLULUK VE ETİK BAHAR ÖĞR. GÖR. MEHMET ÇİTEKCİ 11:00 209
******082 M***** Ö***** FİZYOTERAPİ FTP104 FİZİK TEDAVİDE TEMEL ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME BAHAR ÖĞR. GÖR. HÜSNİYE MERVE KARAAĞAÇ 14:00 208
******134 M***** A** E*** FİZYOTERAPİ FTP206 NORMAL MOTOR GELİŞİMİ BAHAR ÖĞR. GÖR. HÜSNİYE MERVE KARAAĞAÇ 14:00 208
******044 F***** Ç******** ODYOMETRİ ODP207 KONUŞMA GELİŞİMİ GÜZ ÖĞR. GÖR. MERVE MERCAN 16:00 208
******078 M**** Y***** FİZYOTERAPİ FTP205 ORTEZ PROTEZ VE YARDIMCI CİHAZLAR GÜZ ÖĞR. GÖR. ALİ KARAAĞAÇ 12:00 208
******018 B******* T**** ODYOMETRİ ODP207 KONUŞMA GELİŞİMİ GÜZ ÖĞR. GÖR. MERVE MERCAN 16:00 208
******141 S**** E**** TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ TGP104 RADYASYON GÜVENLİĞİ VE KORUNMASI BAHAR ÖĞR. GÖR. ERDİ BİLGİÇ 12:00 208
******017 A*** Ö**** TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ TGP108  KİMYA BAHAR ÖĞR. GÖR. NURCİHAN TAN ERKOÇ 12:00 208
******048 İ*** A***** SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ SIP103 GENEL MUHASEBE  GÜZ ÖĞR. GÖR. DUYGU ÇELİK 12:00 208
******120 Ş***** A**** TIBBİ DOKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK TDP206 HALK SAĞLIĞI BAHAR DR. ÖĞRETİM ÜYESİ GÜLSEREN POLAT 13:00 208
******120 S**** Y***** PATALOJİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ YDL102 YABANCI DİL II BAHAR ÖĞR. GÖR. BÜŞRA HACIKÖYLÜ 11:00 208
******033 E*** M***** BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ SMP210 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ BAHAR ÖĞR.GÖR. FATMA NİZAMLIOĞLU 11:00 209
******030 E*** T***** FİZYOTERAPİ FTP206 NORMAL MOTOR GELİŞİMİ BAHAR ÖĞR. GÖR. HÜSNİYE MERVE KARAAĞAÇ 14:00 208
******117 S****** Z***** ELEKTRONÖEOFİZYOLOJİ YDL101 YABANCI DİL I GÜZ ÖĞR. GÖR. BÜŞRA HACIKÖYLÜ 11:00 208
******220 M***** K********* ANESTEZİ SMP102 FARMAKOLOJİ BAHAR ÖĞR. GÖR. TUĞBA ÖZ 12:00 209
******113 S**** G****** AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI SMP206 SOSYAL SORUMLULUK VE ETİK BAHAR ÖĞR. GÖR. MEHMET ÇİTEKCİ 11:00 209
******056 G**** Y******* DİYALİZ YDL101 YABANCI DİL I GÜZ ÖĞR. GÖR. BÜŞRA HACIKÖYLÜ 11:00 208
******143 U*** B**** TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ TGP108  KİMYA BAHAR ÖĞR. GÖR. NURCİHAN TAN ERKOÇ 12:00 208
******099 N**** Ö****** İLK VE ACİL YARDIM IYP204 ACİL HASTA BAKIMI IV BAHAR ÖĞR. GÖR. EMEL ÇAKAR 15:00 208
******134 S**** A********* B***** ODYOMETRİ ODP208 ÇOCUK TEST YÖNTEMİ GÜZ DR. ÖĞR. ÜYESİ KEMAL TUSKAN 11:00 209
******086 M**** A***** FİZYOTERAPİ ATA101 ATATÜRK İLKE VE İNKİLAP TARİHİ I  GÜZ ÖĞR. GÖR. GÖKHAN MEMİŞ 10:00 208
******171 B**** N**** İLK VE ACİL YARDIM IYP204 ACİL HASTA BAKIMI IV BAHAR ÖĞR. GÖR. EMEL ÇAKAR 15:00 208
******084 S***** B**** PATALOJİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ SMP210 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ BAHAR ÖĞR. GÖR. TUĞÇE ORAL 15:00 208
******173 O***** A**** DİYALİZ DYP204 CERRAHİ HASTALIKLAR GÜZ ÖĞR. GÖR. TUĞBA ÖZ 12:00 209
******053 K******* Ş***** SAÇ BAKIMI VE GÜZELLİK HİZMETLERİ YDL102 YABANCI DİL II BAHAR ÖĞR. GÖR. BÜŞRA HACIKÖYLÜ 11:00 208
******014 B****** S***** PATALOJİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ PLP207 MİKROBİYOLOJİ VE STERİLİZASYON ESASLARI GÜZ DR. ÖĞR. ÜYESİ ARZU KAYA KOÇDOĞAN 13:00 208
******027 E***** Ş****** BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ SMP210 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ BAHAR ÖĞR.GÖR. FATMA NİZAMLIOĞLU 11:00 209
******099 A**** K** BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ SMP206 SOSYAL SORUMLULUK VE ETİK BAHAR ÖĞR. GÖR. MEHMET ÇİTEKCİ 11:00 209
******157 Y***** S**** FİZYOTERAPİ FTP102 FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON YÖNTEMLERİ II BAHAR ÖĞR. GÖR. MERVE BİLGİÇ 12:00 210
******106 S***** K**** TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ TLP204 MOLEKÜLER BİYOLOJİK YÖNTEMLER BAHAR ÖĞR.GÖR. FUNDA PEHLEVAN 12:00 209
******031 E*** Ç********* DİŞ PROTEZ TEKNOLOJİSİ DPP210 HASSAS TUTUCULAR BAHAR DR. ÖĞR. ÜYESİ HALUK KURTULMUŞ 12:00 210
******038 C**** D**** TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ TGP208 RADYOTERAPİ BAHAR ÖĞR.GÖR. SELİM ÖĞÜT 10:00 208
******057 K**** D***** PATALOJİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ PLP207 MİKROBİYOLOJİ VE STERİLİZASYON ESASLARI GÜZ DR. ÖĞR. ÜYESİ ARZU KAYA KOÇDOĞAN 13:00 208
******118 M***** B**** PATALOJİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ SMP210 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ BAHAR ÖĞR. GÖR. TUĞÇE ORAL 15:00 208
******174 N***** K***** TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ SMP210 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ BAHAR ÖĞR. GÖR. TUĞÇE ORAL 15:00 208
******006 A***** G**** FİZYOTERAPİ YDL102 YABANCI DİL II BAHAR ÖĞR. GÖR. BÜŞRA HACIKÖYLÜ 11:00 208
******033 C**** K*** TIBBİ DOKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK TDP209 İLAÇ BİLGİSİ GÜZ ÖĞR. GÖR. ALİ KARAAĞAÇ 12:00 208
******040 C****** S******** TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ TGP208 RADYOTERAPİ BAHAR ÖĞR.GÖR. SELİM ÖĞÜT 10:00 208
******050 E**** B****** ANESTEZİ SMP102 FARMAKOLOJİ BAHAR ÖĞR. GÖR. TUĞBA ÖZ 12:00 209
******110 Ö**** B******* TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ TGP210 KONTRAST MADDE VE UYGULAMALARI BAHAR ÖĞR. GÖR. SELİM ÖĞÜT  11:00 209
******136 Y**** A****** PATALOJİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ YDL102  YABANCI DİL II  GÜZ ÖĞR. GÖR. BÜŞRA HACIKÖYLÜ 11:00 208
******071 M***** M***** Y***** ELEKTRONÖROFİZYOLOJİ ENP205 EMG I  BAHAR ÖĞR. GÖR. ERDİ BİLGİÇ 16:00 209
******069 K****** A****** İLK VE ACİL YARDIM IYP204 ACİL HASTA BAKIMI IV BAHAR ÖĞR. GÖR. EMEL ÇAKAR 15:00 208
******131 B**** A*** RADYOTERAPİ RDP205 RADYOTERAPİ CİHAZLARI GÜZ DOÇ. DR. DİDEM KARAÇETİN 13:00 208
******188 Ü*** D***** ODYOMETRİ ODP208 ÇOCUK TEST YÖNTEMİ GÜZ DR. ÖĞR. ÜYESİ KEMAL TUSKAN 11:00 209
******080 Z***** Ç****** TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ TLP204 MOLEKÜLER BİYOLOJİK YÖNTEMLER BAHAR ÖĞR.GÖR. FUNDA PEHLEVAN 12:00 209
******053 H****** Y** PATALOJİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ PLP207 MİKROBİYOLOJİ VE STERİLİZASYON ESASLARI GÜZ DR. ÖĞR. ÜYESİ ARZU KAYA KOÇDOĞAN 13:00 208
******099 M****** K******** TIBBİ DOKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK YDL102 YABANCI DİL II BAHAR ÖĞR. GÖR. BÜŞRA HACIKÖYLÜ 11:00 208
******081 M******* A****** PATALOJİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ TGP108  KİMYA BAHAR ÖĞR. GÖR. NURCİHAN TAN ERKOÇ 12:00 208
******020 B**** E* PATALOJİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ TGP108  KİMYA BAHAR ÖĞR. GÖR. NURCİHAN TAN ERKOÇ 12:00 208
******159 Ş******* S*** ÇOCUK GELİŞİMİ ATA101 ATATÜRK İLKE VE İNKİLAP TARİHİ I  GÜZ ÖĞR. GÖR. GÖKHAN MEMİŞ 10:00 208
******095 K**** K****** ÇOCUK GELİŞİMİ YDL101 YABANCI DİL I GÜZ ÖĞR. GÖR. BÜŞRA HACIKÖYLÜ 11:00 208
******013 B**** I*** BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ BCP108 DOĞRU AKIM DEVRE ANALİZİ BAHAR ÖĞR. GÖR. AYLİN ÇETİN 14:00 209
******006 A******* T*** G******* ODYOMETRİ YDL101 YABANCI DİL I GÜZ ÖĞR. GÖR. BÜŞRA HACIKÖYLÜ 11:00 208
******023 E******* B****** BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ YDL102 YABANCI DİL II BAHAR ÖĞR. GÖR. BÜŞRA HACIKÖYLÜ 11:00 208
******094 N**** E****** K****** PATALOJİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ PLP108 BİYOKİMYA BAHAR ÖĞR. GÖR. NURCİHAN TAN ERKOÇ 12:00 208
******017 B**** Ç**** DİŞ PROTEZ TEKNOLOJİSİ DPP210 HASSAS TUTUCULAR BAHAR DR. ÖĞR. ÜYESİ HALUK KURTULMUŞ 12:00 210
******115 Ö*** F**** B******* İLK VE ACİL YARDIM ATA102 ATATÜRK İLKE VE İNKİLAP TARİHİ II BAHAR ÖĞR. GÖR. GÖKHAN MEMİŞ 10:00 208
******173 D**** Ü**** İLK VE ACİL YARDIM IYP203 ACİL HASTA BAKIMI III GÜZ ÖĞR. GÖR. NADİYE CAMCI 15:00 209
******064 G***** U* PATALOJİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ SMP210 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ BAHAR ÖĞR. GÖR. TUĞÇE ORAL 15:00 208
******133 T**** F**** U***** ANESTEZİ ANP204 KLİNİK ANESTEZİ II BAHAR ÖĞR. GÖR. AYŞE DÜŞÜNÜR 14:00 210
******041 E*** Ö****** İLK VE ACİL YARDIM YDL101 YABANCI DİL I GÜZ ÖĞR. GÖR. BÜŞRA HACIKÖYLÜ 11:00 208
******147 Ü*** G***** Ç**** ODYOMETRİ YDL102 YABANCI DİL II BAHAR ÖĞR. GÖR. BÜŞRA HACIKÖYLÜ 11:00 208
******104 M***** E*** TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ YDL102 YABANCI DİL II BAHAR ÖĞR. GÖR. BÜŞRA HACIKÖYLÜ 11:00 208
******012 A**** G**** İLK VE ACİL YARDIM IYP204 ACİL HASTA BAKIMI IV BAHAR ÖĞR. GÖR. EMEL ÇAKAR 15:00 208
******023 B**** S**** K**** DİŞ PROTEZ TEKNOLOJİSİ DPP203 PORSELEN PROTEZLER I  GÜZ ÖĞR. GÖR. EMEL ÖZKAVCI 16:00 208
******095 Ö*** D**** ELEKTRONÖROFİZYOLOJİ ENP206 EMG II  BAHAR ÖĞR. GÖR. ERDİ BİLGİÇ 16:00 209
******069 M******* Ö****** TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ SMP210 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ BAHAR ÖĞR. GÖR. TUĞÇE ORAL 15:00 208
******021 E*** A*** D**** BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ TRD101 TÜRK DİLİ I GÜZ ÖĞR. GÖR. HAYATULLAH ŞAN 10:00 208
******115 E*** İ**** TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ TLP103 BİYOLOJİ GÜZ DR. ÖĞR. ÜYESİ ARZU KAYA KOÇDOĞAN 13:00 208
******042 F***** Ç***** DİYALİZ DYP103 TEMEL MİKROBİYOLOJİ GÜZ ÖĞR. GÖR. SEVİNÇ BABA 10:00 209
******049 E*** A***** TIBBİ DOKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK YDL101 YABANCI DİL I  GÜZ ÖĞR. GÖR. BÜŞRA HACIKÖYLÜ 11:00 208
******087 N** A***** K******** PATALOJİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ PLP206 MOLEKÜLER PATOLOJİ TEKNİKLERİ BAHAR DR. ÖĞR. ÜYESİ ARZU KAYA KOÇDOĞAN 13:00 208
******079 M**** İ*** RADYOTERAPİ RDP205 RADYOTERAPİ CİHAZLARI GÜZ DOÇ. DR. DİDEM KARAÇETİN 13:00 208
******093 S****** S*** TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ TLP204 MOLEKÜLER BİYOLOJİK YÖNTEMLER BAHAR ÖĞR.GÖR. FUNDA PEHLEVAN 12:00 209
******087 M******* A**** AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI ADP103 DİŞ MORFOLOJİSİ GÜZ DR. ÖĞR. ÜYESİ ÖZLEM ERDEM POLAT 10:00 209
******091 Ö*** N** T**** PATALOJİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ PLP206 MOLEKÜLER PATOLOJİ TEKNİKLERİ BAHAR DR. ÖĞR. ÜYESİ ARZU KAYA KOÇDOĞAN 13:00 208
******087 M***** M**** Ö******* DİŞ PROTEZ TEKNOLOJİSİ DPP210 HASSAS TUTUCULAR BAHAR DR. ÖĞR. ÜYESİ HALUK KURTULMUŞ 12:00 210
******109 N******* Ş****** FİZYOTERAPİ FTP102 FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON YÖNTEMLERİ II BAHAR ÖĞR. GÖR. MERVE BİLGİÇ 12:00 210
******095 M**** T***** ODYOMETRİ SMP209 İŞLETME YÖNETİMİ GÜZ ÖĞR. GÖR. PELİN ÖZGÜNAY 12:00 208
******193 M**** Ş**** DİYALİZ DYP207 CERRAHİ HASTALIKLAR GÜZ DR. ÖĞR. ÜYESİ AHMET ERKAN ÜNAL 12:00 210
******128 S**** A*** TIBBİ DOKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK TDP205 BÜRO YÖNETİMİ VE ERGONOMİ GÜZ ÖĞR. GÖR. NAZLI YÜCEOL 15:00 208






    NOT YÜKSELTME SINAV LİSTESİ

ÖĞRENCİ NUMARASI ÖĞRENCİ İSİM SOYİSİM BÖLÜM PROGRAM DERSİN KODU DERSİN ADI DERSİN AKTS / KREDİ DERSİN YARIYILI DERSİN ÖĞRETİM ELEMANI SAAT SINIF
******092 S**** A**** PATALOJİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ PLP209 PATALOJİ TEKNİKLERİ UYGULAMASI II 6.0 / 4 GÜZ ÖĞR. GÖR. EMEL ÖZGÜN 15:00 209
PLP207 MİKROBİYOLOJİ VE STERİLİZASYON ESASLAR 2 / 0 / 3.0 / 2 GÜZ DR. ÖĞR. ÜYESİ ARZU KAYA KOÇDOĞAN 13:00 208
******037 E***** D***** TIBBİ DOKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK TDP213 YÖNETİM VE ORGANİZASYON 4.0 / 3  GÜZ ÖĞR. GÖR. NAZLI YÜCEOL 15:00 208
******182 P****** G******* TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ TGP204 İLERİ TIBBİ GÖRÜNTÜLEME II 4 / 0 / 5.0 / 4  BAHAR ÖĞR. GÖR. SELİM ÖĞÜT 14:00 208

Adres

Cihangir Mahallesi Şehit Jandarma Komando Er Hakan Öner Sk. No:1 Avcılar / İSTANBUL

Telefon

0212 422 70 00

Fax

0212 422 74 01