OPTİSYENLİK

Optisyenlik Programı öğrencilerinden Afrika’ya destek

13.05.2019 Pzt 12:45

İstanbul Gelişim Üniversitesi (İGÜ), Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu (SHMYO), Optisyenlik Programı Öğr. Gör. Erdi Bilgiç ve İGÜ Satın alma Uzmanı Şükrü Kestane öncülüğünde başlatılan “Görmek Herkesin Hakkı” projesi kapsamında Afrika’da görme güçlüğü çeken insanlara bağış yoluyla toplanan gözlük çerçevesi ve lenslerin montajı okulumuz Optisyenlik programı son sınıf öğrencilerinin katkılarıyla yapıldı.

İGÜ SHMYO Optisyenlik
Bir internet sitesi öncülüğünde başlatılan  “Görmek Herkesin Hakkı” projesi kapsamında Afrika’da görme güçlüğü çeken insanlara bağış yoluyla toplanan gözlük çerçevesi ve lenslerin montajı okulumuz optisyenlik programı son sınıf öğrencilerinin katkılarıyla yapıldı.

Satınalma Uzmanı Şükrü Kestane ve Öğr. Gör. Erdi Bilgiç eşliğinde gerçekleştirilen etkinlik kapsamında öğrencilerimiz mesleki becerilerini geliştirirken önemli bir sosyal sorumluluk projesine katkı sağlamışlardır. Öğrencilerimiz bu çalışma ile mesleki yeterliliklerini göstermişler ve vicdani sorumluluklarını yerine getirmişlerdir.

Bu projeye öğrencilerimizin katkılarından dolayı ilgili site yöneticisi Teoman Küçük tarafından hocalarımıza teşekkür belgesi taktim edilmiştir. Bizde okulumuz adına projeye öncülük eden ve katkı sağlayan tüm kişi ve kuruluşlara teşekkür eder, insanlığın yararına olan böyle projeleri desteklemekten onur duyarız.


Adres

Cihangir Mahallesi Şehit Jandarma Komando Er Hakan Öner Sk. No:1 Avcılar / İSTANBUL

Telefon

0212 422 70 00

Fax

0212 422 74 01