TEK DERS VE NOT YÜKSELTME SINAVLARI DUYURUSU

26.08.2015

SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU TEK DERS VE NOT YÜKSELTME SINAVLARI ÖĞRENCİ LİSTESİ 

 

 

NOT YÜKSELTME SINAVINA GİRECEK ÖĞRENCİ LİSTESİ

ÖĞRENCİ NUMARASI İSİM SOYİSİM BÖLÜM DERSİ VEREN
ÖĞRETİM ELEMANI
DERSİN KODU DERSİN ADI DERSİN DÖNEMİ SAAT
130112187 TUĞBA ÖZGENÇ ÇOCUK GELİŞİMİ SELMA ÖZUSLU CGP206 AİLE EĞİTİMİ 4 09:00
130112187 TUĞBA ÖZGENÇ ÇOCUK GELİŞİMİ SELMA ÖZUSLU CGP208 OKUL ÖNCESİ EĞİTİM İLKE VE YÖNTEMLERİ 4 11:00
130112187 TUĞBA ÖZGENÇ ÇOCUK GELİŞİMİ MEHMET ÇİTEKÇİ SMP206 SOSYAL SORUMLULUK VE ETİK 4 10:00
151239071 FERHAT AYHAN ODYOMETRİ MEHMET ÇİTEKÇİ SMP206 SOSYAL SORUMLULUK VE ETİK 4 10:00
151241117 MUSTAFA GÖKEBAKANLI PATOLOJİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ EMEL YÖRÜK PLP205 ÖZEL HİSTOKİMYA TEKNİKLERİ 3 10:00
151241117 MUSTAFA GÖKEBAKANLI PATOLOJİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ EMEL YÖRÜK PLP209 PATOLOJİ TEKNİKLERİ
UYGULAMASI II
3 11:00
151241055 KÜBRA TELLİ PATOLOJİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ EMEL YÖRÜK PLP203 ÖZEL SİTOTEKNOLOJİ 3 10:00
151241055 KÜBRA TELLİ PATOLOJİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ EMEL YÖRÜK PLP209 PATOLOJİ TEKNİKLERİ
UYGULAMASI II
3 11:00
140115083 NAFİYE ASLAN SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ BURCU RAYLAZ SMP204 İLK YARDIM 4 13:00
140115083 NAFİYE ASLAN SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ EBRU CENGİZ MYP222 TOPLAM KALİTE YÖNETİMİ 4 11:00
120115019 BEYZA DEMİRÖZ SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ ERDEM ŞANLI HO211 HASTANE OTOMASYONU 3 10:00
15125207 VEYSİ ORUÇ TIBBİ DÖKÜMANTASYON
VE SEKRETERLİK
BURÇİN GÖRGÜLÜ MYP208 İŞ VE SOSYAL GÜVENLİK
HUKUKU
4 09:00
140125024 BUSE ŞEN TIBBİ DÖKÜMANTASYON
VE SEKRETERLİK
SERHAT KAKI TDP203 TIBBİ DOKÜMANTASYON III 3 12:00
140125024 BUSE ŞEN TIBBİ DÖKÜMANTASYON
VE SEKRETERLİK
EBRU CENGİZ MYP222 TOPLAM KALİTE YÖNETİMİ 4 11:00
151225063 HALİME YALÇIN TIBBİ DÖKÜMANTASYON
VE SEKRETERLİK
NAZLI YÜCEOL TDP205 BÜRO YÖNETİMİ VE ERGONOMİ 3 09:00
140125074 GÖKHAN ŞAHAN TIBBİ DÖKÜMANTASYON
VE SEKRETERLİK
GÜLSEREN POLAT TDP206 HALK SAĞLIĞI 4 14:00
151225120 ŞERVAN ASLAN TIBBİ DÖKÜMANTASYON
VE SEKRETERLİK
GÜLSEREN POLAT TDP206 HALK SAĞLIĞI 4 14:00
151225120 ŞERVAN ASLAN TIBBİ DÖKÜMANTASYON
VE SEKRETERLİK
ERDEM ŞANLI TDP202 HASTANE OTOMASYONU 4 10:00
140125185 ALİ YAZICI TIBBİ DÖKÜMANTASYON
VE SEKRETERLİK
SERHAT KAKI TDP203 TIBBİ DÖKÜMANTASYON III 3 12:00
140125185 ALİ YAZICI TIBBİ DÖKÜMANTASYON
VE SEKRETERLİK
NAZLI YÜCEOL TDP205 BÜRO YÖNETİMİ VE ERGONOMİ 3 09:00
140125185 ALİ YAZICI TIBBİ DÖKÜMANTASYON
VE SEKRETERLİK
EBRU CENGİZ TDP213 YÖNETİM VE ORGANİZASYON 3 12:00
140125185 ALİ YAZICI TIBBİ DÖKÜMANTASYON
VE SEKRETERLİK
EBRU CENGİZ MYP222 TOPLAM KALİTE YÖNETİMİ 4 11:00
140125059 FERİDE KARABULUT TIBBİ DÖKÜMANTASYON
VE SEKRETERLİK
BURÇİN GÖRGÜLÜ TDP207 SAĞLIK MEVZUATI 3 13:00
140125059 FERİDE KARABULUT TIBBİ DÖKÜMANTASYON
VE SEKRETERLİK
SERHAT KAKI TDP203 TIBBİ DÖKÜMANTASYON III 3 12:00
140125059 FERİDE KARABULUT TIBBİ DÖKÜMANTASYON
VE SEKRETERLİK
NAZLI YÜCEOL TDP205 BÜRO YÖNETİMİ VE ERGONOMİ 3 09:00
151225126 VEDAT ACAR TIBBİ DÖKÜMANTASYON
VE SEKRETERLİK
EBRU CENGİZ MYP222 TOPLAM KALİTE YÖNETİMİ 4 11:00
151225126 VEDAT ACAR TIBBİ DÖKÜMANTASYON
VE SEKRETERLİK
BURÇİN GÖRGÜLÜ MYP208 İŞ VE SOSYAL GÜVENLİK
HUKUKU
4 09:00
151225126 VEDAT ACAR TIBBİ DÖKÜMANTASYON
VE SEKRETERLİK
ERDEM ŞANLI TDP202 HASTANE OTOMASYONU 4 10:00
140143008 ALİ RIZA KARAGÜLLE TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ CEM HOROZOĞLU TLP209 PATOLOJİ 3 11:00
140143008 ALİ RIZA KARAGÜLLE TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ SEVİNÇ BABA TLP203 TIBBİ MİKROBİYOLOJİ II 3 10:00
140143005 ABDULSELAM ADMIŞ TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ EMEL ÇAKAR SMP204 İLK YARDIM 4 11:00
140143005 ABDULSELAM ADMIŞ TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ MEHMET ÇİTEKÇİ SMP206 SOSYAL SORUMLULUK VE ETİK 4 10:00

 

 

TEK DERS SINAVINA GİRECEK ÖĞRENCİ LİSTESİ

ÖĞRENCİ NUMARASI İSİM SOYİSİM BÖLÜM ÖĞRENİM
TÜRÜ
DERSİ VEREN
ÖĞRETİM ELEMANI
DERSİN
KODU
DERSİN ADI DERSİN
DÖNEMİ
SAAT
151234122 BURAK BİLMEZ AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI İ.Ö HAYATULLAH ŞAN TRD101 TÜRK DİLİ I 1 10:00
151234149 FARUK ACET AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI N.Ö AYŞE GÜR ADP103 DİŞ MORFOLOJİSİ 1 09:00
151234075 İSA DENGİZ AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI N.Ö NAZLI YÜCEOL SMP209 İŞLETME YÖNETİMİ 3 09:00
151234091 MERVEGÜL ÇOLAK AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI N.Ö NAZLI YÜCEOL SMP209 İŞLETME YÖNETİMİ 3 09:00
151234107 RABİA İŞLEK AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI N.Ö NAZLI YÜCEOL SMP209 İŞLETME YÖNETİMİ 3 09:00
151234141 BARIŞ ÖNEK AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI N.Ö NAZLI YÜCEOL SMP209 İŞLETME YÖNETİMİ 3 09:00
151234073 İBRAHİM DENİZ AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI N.Ö AYŞE GÜR ADD205 İŞ ORGANİZASYONU 3 09:00
151234097 MUHİTTİN ERKAN AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI N.Ö NAZLI YÜCEOL SMP209 İŞLETME YÖNETİMİ 3 09:00
151234037 EVİN AARGIŞ AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI N.Ö NAZLI YÜCEOL SMP209 İŞLETME YÖNETİMİ 3 09:00
151234015 AYBÜKE ARPACI AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI N.Ö NAZLI YÜCEOL SMP209 İŞLETME YÖNETİMİ 3 09:00
151234050 KÜBRA KAYA AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI İ.Ö NAZLI YÜCEOL SMP209 İŞLETME YÖNETİMİ 3 09:00
151234111 RUKEN TAYFAN AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI N.Ö NAZLI YÜCEOL SMP209 İŞLETME YÖNETİMİ 3 09:00
151234031 EMRE DEMİR AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI İ.Ö NAZLI YÜCEOL SMP209 İŞLETME YÖNETİMİ 3 09:00
151234025 ELİF MERT AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI N.Ö NAZLI YÜCEOL SMP209 İŞLETME YÖNETİMİ 3 09:00
151234039 EVİN ÇAKAR AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI N.Ö NAZLI YÜCEOL SMP209 İŞLETME YÖNETİMİ 3 09:00
151234009 ALİ ÖNEK AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI N.Ö NAZLI YÜCEOL SMP209 İŞLETME YÖNETİMİ 3 09:00
151236092 SİBEL BAHADIR AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI İ.Ö AYŞE GÜR DPP209 İŞ ORGANİZASYONU 3 09:00
151234059 HACI DEMİR AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI N.Ö NAZLI YÜCEOL SMP209 İŞLETME YÖNETİMİ 3 09:00
151234024 ERAY OMAY AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI İ.Ö NAZLI YÜCEOL SMP209 İŞLETME YÖNETİMİ 3 09:00
151234095 MEVLÜT ÖZĞÜN AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI N.Ö NAZLI YÜCEOL SMP209 İŞLETME YÖNETİMİ 3 09:00
151234137 ZEYNEP BAHAR ASLANTÜRK AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI N.Ö NAZLI YÜCEOL SMP209 İŞLETME YÖNETİMİ 3 09:00
151234125 SEYLA YEŞİLAĞAÇ AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI N.Ö NAZLI YÜCEOL SMP209 İŞLETME YÖNETİMİ 3 09:00
140145049 MUSTAFA HİLMİ KAZU AMELİYATHANE HİZMETLERİ N.Ö AHMET ERKAN ÜNAL AHP102 CERRAHİ HASTALIKLAR BİLGİSİ II 2 09:00
151245039 HARUN SEVER AMELİYATHANE HİZMETLERİ N.Ö AHMET ERKAN ÜNAL AHP102 CERRAHİ HASTALIKLAR BİLGİSİ II 2 09:00
161245155 SERKAN ENSAROĞLU AMELİYATHANE HİZMETLERİ N.Ö AHMET ERKAN ÜNAL AHP102 CERRAHİ HASTALIKLAR BİLGİSİ II 2 09:00
151245029 FERDİ KULAZ AMELİYATHANE HİZMETLERİ N.Ö SEVİNÇ BABA AHP205 MİKROBİYOLOJİ 3 14:00
151231003 ABDURRAHMAN AKSÖZ ANESTEZİ N.Ö AYŞE DÜŞÜNÜR ANP208 REANİMASYON II VE AĞRI 3 09:00
151231052 GÖKHAN DANIŞMAN ANESTEZİ İ.Ö AYŞE DÜŞÜNÜR ANP211 SİSTEM HASTALIKLARI 3 09:00
151231033 ÇAĞRI GÖZEN ANESTEZİ N.Ö AYŞE DÜŞÜNÜR ANP208 REANİMASYON II VE AĞRI 4 09:00
151231038 ERDEM ÇOŞKUN ANESTEZİ İ.Ö AYŞE DÜŞÜNÜR ANP208 REANİMASYON II VE AĞRI 4 09:00
151231084 LEYLA ZANA TEK ANESTEZİ İ.Ö GÖKHAN MEMİŞ ATA101 ATATÜRK İLKE VE İNKILAP TARİHİ I 1 10:00
151231160 ZEYNEP LATİFECİ ANESTEZİ İ.Ö NİHAL ERCAN ANP102 ANESTEZİ UYGULAMALARI I 2 12:00
151231017 AYŞE SUBAŞI ANESTEZİ N.Ö SEDEF TAVUKÇU ÖZKAN ANP203 KLİNİK ANESTEZİ 3 12:00
161231185 FATMA KARADAĞ ANESTEZİ N.Ö SEDEF TAVUKÇU ÖZKAN SMP103 FİZYOLOJİ 1 12:00
151231045 DOĞUCAN AYATA ANESTEZİ N.Ö SEDEF TAVUKÇU ÖZKAN ANP203 KLİNİK ANESTEZİ 3 12:00
151231123 SERHAT YAŞİN ANESTEZİ N.Ö ŞAHİN GÖK YDL102 YABANCI DİL II 2 10:00
151231058 HARUN ÇETİNEL ANESTEZİ İ.Ö ŞAHİN GÖK YDL102 YABANCI DİL II 2 10:00
151235077 TUĞBA KARACAOVA BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ N.Ö GÖKHAN MEMİŞ ATA101 ATATÜRK İLKE VE İNKILAP TARİHİ I 1 10:00
151235121 ZEHRA KOÇ BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ N.Ö GÖKHAN MEMİŞ ATA101 ATATÜRK İLKE VE İNKILAP TARİHİ I 1 10:00
151235025 FERHAT KIYÇAK BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ N.Ö GÖKHAN MEMİŞ ATA101 ATATÜRK İLKE VE İNKILAP TARİHİ I 1 10:00
151235091 BERKE OKKALI BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ N.Ö AYLİN ÇETİN BCP112 MESLEKİ MATEMATİK 2 10:00
140135103 TAYFUN ALEMDAR BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ N.Ö AYLİN ÇETİN BCP112 MESLEKİ MATEMATİK 2 10:00
151212143 RABİA ACAR ÇOCUK GELİŞİMİ N.Ö GÖKHAN MEMİŞ ATA101 ATATÜRK İLKE VE İNKILAP TARİHİ I 1 10:00
151212204 BÜŞRA KIRCA ÇOCUK GELİŞİMİ İ.Ö GÖKHAN MEMİŞ ATA101 ATATÜRK İLKE VE İNKILAP TARİHİ I 1 10:00
151212155 SENA BEYAZ ÇOCUK GELİŞİMİ N.Ö GÖKHAN MEMİŞ ATA101 ATATÜRK İLKE VE İNKILAP TARİHİ I 1 10:00
140112162 DUYGU SAKALLI ÇOCUK GELİŞİMİ İ.Ö GÖKHAN MEMİŞ ATA101 ATATÜRK İLKE VE İNKILAP TARİHİ I 1 10:00
140112301 SEMA ALKUŞ ÇOCUK GELİŞİMİ N.Ö GÜL AKBABA CGP109 ÇOCUK EDEBİYATI VE MEDYA 1 10:00
151212083 İLAYDA CANIBERK ÇOCUK GELİŞİMİ N.Ö GÜL AKBABA CGP109 ÇOCUK EDEBİYATI VE MEDYA 1 10:00
151212164 SEVDA KARADAŞ ÇOCUK GELİŞİMİ İ.Ö HAYATULLAH ŞAN TRD101 TÜRK DİLİ I 1 10:00
151212043 ESRA ÇATALBAŞ ÇOCUK GELİŞİMİ N.Ö İPEK EBRU ÖZTÜRK ODABAŞI CGP207 ÇOCUK PSİKOLOJİSİ VE RUH SAĞLIĞI 3 13:00
151212055 ESRA DALKILIÇ ÇOCUK GELİŞİMİ N.Ö İPEK EBRU ÖZTÜRK ODABAŞI CGP207 ÇOCUK PSİKOLOJİSİ VE RUH SAĞLIĞI 3 13:00
151212086 İCLAL TÜTÜNCÜ ÇOCUK GELİŞİMİ İ.Ö İPEK EBRU ÖZTÜRK ODABAŞI CGP101 ÖZEL EĞİTİM I 1 13:00
151212085 İLAYDA ÖZER ÇOCUK GELİŞİMİ N.Ö MEHMET ÇİTEKÇİ SMP209 SOSYAL SORUMLULUK VE ETİK 3 10:00
151212120 NEBİBE KESKİNCAN ÇOCUK GELİŞİMİ İ.Ö MEHMET ÇİTEKÇİ SMP209 SOSYAL SORUMLULUK VE ETİK 3 10:00
151212147 RABİANUR ÇELİK ÇOCUK GELİŞİMİ N.Ö MEHMET ÇİTEKÇİ SMP209 SOSYAL SORUMLULUK VE ETİK 3 10:00
120112233 YEŞİM KARADAĞ ÇOCUK GELİŞİMİ N.Ö SELMA ÖZUSLU CG104 GELİŞİM VE ÖĞRENME II 2 09:00
151212016 BAHAR ATEŞ ÇOCUK GELİŞİMİ İ.Ö SEVCAN YILMAZ CGP211 ÇOCUK BESLENMESİ 3 09:00
151212181 TUĞÇE GÖKTÜRK ÇOCUK GELİŞİMİ N.Ö ŞAHİN GÖK YDL102 YABANCI DİL II 2 10:00
151212106 KADER ÜNALDI ÇOCUK GELİŞİMİ İ.Ö ŞAHİN GÖK YDL101 YABANCI DİL I 1 10:00
140112160 DİLEK ÖZBAY ÇOCUK GELİŞİMİ İ.Ö ŞAHİN GÖK YDL101 YABANCI DİL I 1 10:00
140112118 SEHER KÜÇÜKKILIÇ ÇOCUK GELİŞİMİ İ.Ö ŞAHİN GÖK YDL102 YABANCI DİL II 2 10:00
151212050 ÇİLEM FOAN ÇOCUK GELİŞİMİ İ.Ö ŞAHİN GÖK YDL102 YABANCI DİL II 2 10:00
140136085 MEHMET HABİB ÇOBAN DİŞ PROTEZ TEKNOLOJİSİ N.Ö AYŞE GÜR DPP209 İŞ ORGANİZASYONU 3 09:00
151236128 GÜLHAN ÇACA DİŞ PROTEZ TEKNOLOJİSİ İ.Ö AYŞE GÜR DPP209 İŞ ORGANİZASYONU 3 09:00
151236014 ATAKAN ATAR DİŞ PROTEZ TEKNOLOJİSİ İ.Ö AYŞE GÜR DPP209 İŞ ORGANİZASYONU 3 09:00
151236080 OLCAY KALEM DİŞ PROTEZ TEKNOLOJİSİ İ.Ö AYŞE GÜR DPP209 İŞ ORGANİZASYONU 3 09:00
151236138 YAHYA MALAY DİŞ PROTEZ TEKNOLOJİSİ İ.Ö AYŞE GÜR DPP209 İŞ ORGANİZASYONU 3 09:00
151236112 YONCA KAYA DİŞ PROTEZ TEKNOLOJİSİ İ.Ö BURÇİN GÖRGÜLÜ SMP205 İLETİŞİM 3 10:00
151236143 SONGÜL KARAKOÇ DİŞ PROTEZ TEKNOLOJİSİ N.Ö ESRA BOZKURT ÖZBEK DPP206 ÇENE YÜZ PROTEZLERİ 4 15:00
151236037 DİDEM DÖNMEZ DİŞ PROTEZ TEKNOLOJİSİ N.Ö ESRA BOZKURT ÖZBEK DPP206 ÇENE YÜZ PROTEZLERİ 4 15:00
151236111 YAĞMUR SÖZUBEK DİŞ PROTEZ TEKNOLOJİSİ İ.Ö ESRA BOZKURT ÖZBEK DPP206 ÇENE YÜZ PROTEZLERİ 4 15:00
151236042 ELİF DURMAZ DİŞ PROTEZ TEKNOLOJİSİ İ.Ö MEHMET ÇİTEKÇİ SMP209 SOSYAL SORUMLULUK VE ETİK 3 10:00
151236051 FATOŞ KESKİN DİŞ PROTEZ TEKNOLOJİSİ N.Ö MEHMET ÇİTEKÇİ SMP209 SOSYAL SORUMLULUK VE ETİK 3 10:00
151232011 BEYZANUR ÖZTUNÇ DİYALİZ N.Ö NURCİHAN TAN ERKOÇ DYP209 BİYOKİMYA 3 14:00
151232025 DİLARA DALYAN DİYALİZ N.Ö NURCİHAN TAN ERKOÇ DYP209 BİYOKİMYA 3 14:00
151232043 FATİH CAN DİYALİZ N.Ö NURCİHAN TAN ERKOÇ DYP209 BİYOKİMYA 3 14:00
151232049 FERHAT EGE DİYALİZ N.Ö NURCİHAN TAN ERKOÇ DYP209 BİYOKİMYA 3 14:00
151232051 FURKAN BUCUT DİYALİZ N.Ö NURCİHAN TAN ERKOÇ DYP209 BİYOKİMYA 3 14:00
151232055 GÖKÇEN MERT DİYALİZ N.Ö NURCİHAN TAN ERKOÇ DYP209 BİYOKİMYA 3 14:00
151232057 GÖKHAN KARA DİYALİZ N.Ö NURCİHAN TAN ERKOÇ DYP209 BİYOKİMYA 3 14:00
151232068 HÜSEYİN ZENGİN DİYALİZ İ.Ö NURCİHAN TAN ERKOÇ DYP209 BİYOKİMYA 3 14:00
151232097 MUZAFFER ERMAN DİYALİZ N.Ö NURCİHAN TAN ERKOÇ DYP209 BİYOKİMYA 3 14:00
151232111 OSMAN KAPLAN DİYALİZ N.Ö NURCİHAN TAN ERKOÇ DYP209 BİYOKİMYA 3 14:00
151232135 SİNAN GÜNEŞ DİYALİZ N.Ö NURCİHAN TAN ERKOÇ DYP209 BİYOKİMYA 1 14:00
151232138 TUĞBA İMAT DİYALİZ İ.Ö NURCİHAN TAN ERKOÇ DYP209 BİYOKİMYA 3 14:00
151232176 ONUR NURDUHAN DİYALİZ İ.Ö NURCİHAN TAN ERKOÇ DYP209 BİYOKİMYA 2 14:00
151232090 MELDA DALGIÇ DİYALİZ İ.Ö AHMET ERKAN ÜNAL DYP207 CERRAHİ HASTALIKLAR 3 09:00
151232175 TESLİME AKKOYUNCU DİYALİZ N.Ö AHMET ERKAN ÜNAL DYP207 CERRAHİ HASTALIKLAR 3 09:00
140132124 TURGAY YUSUF KARADEMİR DİYALİZ İ.Ö EMİNE HAS DYP101 DİYALİZ I 1 10:00
151232163 ENES ÇAĞLAYAN DİYALİZ N.Ö EMİNE HAS DYP203 DİYALİZ II 3 10:00
140132035 CANER ÖZTÜRK DİYALİZ İ.Ö EMİNE HAS DYP204 DİYALİZ III 4 10:00
151247035 ELİF NİSANUR UYANIK ELEKTRONÖROFİZYOLOJİ N.Ö AHMET GÜNER ALTUNHALKA ENP208 POLİSOMNOGRAFİ 4 14:00
151247003 ABDULLAH YEŞİLMEN ELEKTRONÖROFİZYOLOJİ N.Ö FUNDA PEHLEVAN SMP105 TIBBİ TERMİNOLOJİ 1 14:00
151247083 ÖMER FARUK ÇATAN ELEKTRONÖROFİZYOLOJİ N.Ö FUNDA PEHLEVAN SMP105 TIBBİ TERMİNOLOJİ 1 14:00
151247005 ABDULLAH IRMAK ELEKTRONÖROFİZYOLOJİ N.Ö SELİM ÖĞÜT ENP106 BİYOFİZİK 2 11:00
151247087 ÖZLEM AÇIKALIN ELEKTRONÖROFİZYOLOJİ N.Ö SELİM ÖĞÜT ENP106 BİYOFİZİK 2 11:00
151247113 UĞUR MİLDAN ELEKTRONÖROFİZYOLOJİ N.Ö SELİM ÖĞÜT ENP106 BİYOFİZİK 2 11:00
151247137 ÖZLEM YÜKSEL ELEKTRONÖROFİZYOLOJİ N.Ö SELİM ÖĞÜT ENP106 BİYOFİZİK 2 11:00
151247107 ŞIVAN SÖRME ELEKTRONÖROFİZYOLOJİ N.Ö VEYSEL ANTAR ENP207 KOGNİTİF NÖROFİZYOLOJİ 3 12:00
140133171 TUĞÇE GÜL BAYRAMOĞLU FİZYOTERAPİ N.Ö MERVE BİLGİÇ FTP203 KİNEZYOLOJİ 3 14:00
151233103 NERGİS ERTUŞ FİZYOTERAPİ N.Ö MERVE BİLGİÇ FTP203 KİNEZYOLOJİ 3 14:00
151233163 AYSUN UĞUR KONAK FİZYOTERAPİ N.Ö MERVE BİLGİÇ FTP203 KİNEZYOLOJİ 3 14:00
151233131 SERHAT BÜYÜKSU FİZYOTERAPİ İ.Ö MERVE BİLGİÇ FTP203 KİNEZYOLOJİ 3 14:00
151233113 ÖZCAN TUNÇ FİZYOTERAPİ İ.Ö MERVE BİLGİÇ FTP203 KİNEZYOLOJİ 3 14:00
151233083 MEHMET GÜNDÜZ FİZYOTERAPİ N.Ö MERVE BİLGİÇ FTP203 KİNEZYOLOJİ 3 14:00
151233026 BÜŞAR YILDIRIM FİZYOTERAPİ İ.Ö TUĞÇE YERLİ FTP104 FİZİK TEDAVİDE TEMEL ÖLÇME DEĞERLENDİRME 2 13:00
151233044 EYÜP EMRE ASMA FİZYOTERAPİ İ.Ö ÜMİT YERLİ ftp206 NORMAL MOTOR GELİŞİMİ 4 11:00
151228036 ERHAN SARI İLK VE ACİL YARDIM İ.Ö İPEK ARIKAN BAKIR SMP201 MESLEKİ İNGİLİZCE 3 10:00
151228009 AHMET CAN YILDIRIM İLK VE ACİL YARDIM N.Ö NADİYE CAMCI IYP203 ACİL HASTA BAKIMI III 3 13:00
151228056 HAKTAN DEMİRTAŞ İLK VE ACİL YARDIM İ.Ö NADİYE CAMCI IYP203 ACİL HASTA BAKIMI III 3 13:00
151228127 SEFA MEHMET KOŞAR İLK VE ACİL YARDIM N.Ö NADİYE CAMCI IYP203 ACİL HASTA BAKIMI III 3 13:00
151228135 SİNAN DURMUŞ İLK VE ACİL YARDIM N.Ö NADİYE CAMCI IYP203 ACİL HASTA BAKIMI III 3 13:00
151228138 TUNÇ BİRKAN TUNÇ İLK VE ACİL YARDIM İ.Ö NADİYE CAMCI IYP203 ACİL HASTA BAKIMI III 3 13:00
151228153 YUSUF YAVUZ İLK VE ACİL YARDIM N.Ö NADİYE CAMCI IYP203 ACİL HASTA BAKIMI III 3 13:00
151228157 YUSUF İSLAM DURSUN İLK VE ACİL YARDIM N.Ö NADİYE CAMCI IYP203 ACİL HASTA BAKIMI III 3 13:00
151228163 AGİT BOZYEL İLK VE ACİL YARDIM N.Ö NADİYE CAMCI IYP203 ACİL HASTA BAKIMI III 3 13:00
151228165 ARİF CAN KAYA İLK VE ACİL YARDIM N.Ö NADİYE CAMCI IYP203 ACİL HASTA BAKIMI III 3 13:00
151228144 UĞUR DENİZ İLK VE ACİL YARDIM İ.Ö NADİYE CAMCI IYP208 AMBULANS SERVİS EĞİTİMİ II 4 13:00
151228041 ERDOĞAN ASLAN İLK VE ACİL YARDIM N.Ö SEDEF TAVUKÇU ÖZKAN SMP102 FARMAKOLOJİ 2 12:00
130128128 DURMUŞ SALİH ERASLAN İLK VE ACİL YARDIM İ.Ö SEDEF TAVUKÇU ÖZKAN SMP102 FARMAKOLOJİ 2 12:00
151239124 RAMAZAN YILMAZ ODYOMETRİ İ.Ö HAYATULLAH ŞAN TRD101 TÜRK DİLİ I 1 10:00
151239072 HALİM ALTIN ODYOMETRİ İ.Ö KEMAL TUSKAN ODP208 ÇOCUK TEST YÖNTEMLERİ 4 14:00
151239070 HALİL İBRAHİM ALTUN ODYOMETRİ İ.Ö PELİN DURUKAN SMP209 İŞLETME YÖNETİMİ 3 10:00
151239137 SEMA TEKİNGÜNDÜZ ODYOMETRİ N.Ö PELİN DURUKAN SMP209 İŞLETME YÖNETİMİ 3 10:00
151239171 MURAT GÖKÇEKE ODYOMETRİ N.Ö PELİN DURUKAN SMP209 İŞLETME YÖNETİMİ 3 10:00
151239051 ELİF BİNDAK ODYOMETRİ N.Ö SELÇUK GÜNEY ODP206 VESTİBÜLER SİSTEM TEST YÖNTEMLERİ 4 12:00
151239097 MAHMUT ÖZER ODYOMETRİ N.Ö SELÇUK GÜNEY ODP206 VESTİBÜLER SİSTEM TEST YÖNTEMLERİ 4 12:00
151239167 FİLİZ UYSAL ODYOMETRİ N.Ö SELÇUK GÜNEY ODP206 VESTİBÜLER SİSTEM TEST YÖNTEMLERİ 4 12:00
151239003 ADİLHAN GÜNEŞ ODYOMETRİ İ.Ö SELÇUK GÜNEY ODP206 VESTİBÜLER SİSTEM TEST YÖNTEMLERİ 4 12:00
151239109 MEMET BAĞ ODYOMETRİ N.Ö SELÇUK GÜNEY ODP206 VESTİBÜLER SİSTEM TEST YÖNTEMLERİ 4 12:00
151239093 KÜBRA ARSLAN ODYOMETRİ N.Ö SELÇUK GÜNEY ODP203 ODYOLOJİDE İLERİ TEST YÖNTEMLERİ I 3 12:00
151239021 BEYZA NUR NAZLI ODYOMETRİ N.Ö SELÇUK GÜNEY ODP205 VESTİBÜLER SİSTEM TEST YÖNTEMLERİ 4 12:00
151239077 GİZEM KESKİN ODYOMETRİ N.Ö SİNEM GÜRKAN AYDIN OPP101 SES FİZİĞİ VE AKUSTİK PRENSİPLER 1 11:00
151239034 EDİP DERİN ODYOMETRİ İ.Ö ŞAHİN GÖK YDL101 YABANCI DİL I 1 10:00
151239170 MEHMET EMİN DURMAZDIR ODYOMETRİ İ.Ö ŞAHİN GÖK YDL101 YABANCI DİL I 1 10:00
151239087 İBRAHİM HALİL ÜKÜNÇ ODYOMETRİ N.Ö ŞAHİN GÖK YDL102 YABANCI DİL II 2 10:00
151244069 MERVE DAĞDELEN OPTİSYENLİK N.Ö GÖKHAN MEMİŞ ATA101 ATATÜRK İLKE VE İNKILAP TARİHİ I 1 10:00
151244019 EKREM BORAL OPTİSYENLİK N.Ö NURETTİN KARACA OPP206 MESLEKİ BİLGİSAYAR UYGULAMALARI 4 15:00
151244050 HÜSAMETTİN YÜCESAN OPTİSYENLİK İ.Ö NURETTİN KARACA OPP206 MESLEKİ BİLGİSAYAR UYGULAMALARI 4 15:00
151244056 KEREM YILMAZ OPTİSYENLİK İ.Ö NURETTİN KARACA OPP206 MESLEKİ BİLGİSAYAR UYGULAMALARI 4 15:00
151244068 MURAT YILDIZ OPTİSYENLİK İ.Ö PELİN DURUKAN SMP209 İŞLETME YÖNETİMİ 3 10:00
151244064 MEHMET FEVZİ GÜREL OPTİSYENLİK İ.Ö PELİN DURUKAN SMP209 İŞLETME YÖNETİMİ 3 10:00
151244020 BESTE DOĞAN OPTİSYENLİK İ.Ö SİNEM GÜRKAN AYDIN OPP108 FİZİK VE GEOMETRİK OPTİK 2 11:00
151244077 MUSTAFA YENİGÜN OPTİSYENLİK N.Ö SİNEM GÜRKAN AYDIN OPP108 FİZİK VE GEOMETRİK OPTİK 2 11:00
140140073 OZAN DURAN ORTOPEDİK PROTEZ VE ORTEZ N.Ö NİKOLA AZAR SMP101 ANATOMİ 1 12:00
151240005 CENGİZ TEMÜR ORTOPEDİK PROTEZ VE ORTEZ N.Ö MEHMET ÇİTEKÇİ SMP206 SOSYAL SORUMLULUK VE ETİK 4 10:00
151241086 SAMET GÜDEN PATOLOJİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ İ.Ö EMEL YÖRÜK PLP204 ÖZEL SİTOTEKNOLOJİ 4 10:00
151241036 ENİS DEMİR PATOLOJİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ İ.Ö MEHMET ÇİTEKÇİ SMP206 SOSYAL SORUMLULUK VE ETİK 4 10:00
151241104 YEKTA ACAR PATOLOJİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ İ.Ö MEHMET ÇİTEKÇİ SMP206 SOSYAL SORUMLULUK VE ETİK 4 10:00
151241012 BEKİR AYSU PATOLOJİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ İ.Ö MEHMET ERMAN OR PLP211 ADLİ TIP PATOLOJİSİ 3 14:00
151241018 DAMLA PAYAS PATOLOJİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ İ.Ö MEHMET ERMAN OR PLP211 ADLİ TIP PATOLOJİSİ 3 14:00
151241058 HASAN DOĞAN ŞENGÜL PATOLOJİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ İ.Ö MEHMET ERMAN OR PLP211 ADLİ TIP PATOLOJİSİ 3 14:00
151241095 ŞEYDA ARDAĞ PATOLOJİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ N.Ö NURCİHAN TAN ERKOÇ PLP108 BİYOKİMYA 2 14:00
151241115 MERVE DİLAN ÖZTÜRK PATOLOJİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ N.Ö NURCİHAN TAN ERKOÇ PLP108 BİYOKİMYA 2 14:00
151241080 OĞUZHAN DURAN PATOLOJİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ İ.Ö SEVİNÇ BABA PLP207 MİKROBİYOLOJİ VE STERİLİZASYON 3 14:00
140150081 MÜJDE FIRAT PERFÜZYON TEKNİKLERİ N.Ö MUHİTTİN PİŞİRİR PFT104 BİYOKİMYA 2 13:00
151250073 ROJDA ADANIR PERFÜZYON TEKNİKLERİ N.Ö RUKEN CAN PTP204 EKSTRAKORPOREAL YAŞAM DESTEĞİ 4 13:00
151250033 GİZEM GÜRSES PERFÜZYON TEKNİKLERİ N.Ö RUKEN CAN PTP204 EKSTRAKORPOREAL YAŞAM DESTEĞİ 4 13:00
151250025 DOĞUŞCAN TÜCCAROĞLU PERFÜZYON TEKNİKLERİ N.Ö RUKEN CAN PTP204 EKSTRAKORPOREAL YAŞAM DESTEĞİ 4 13:00
151250010 ATAKAN YILDIRIM PERFÜZYON TEKNİKLERİ İ.Ö MEHMET ÇİTEKÇİ SMP206 SOSYAL SORUMLULUK VE ETİK 4 10:00
140142151 EZGİ ALTINTAŞ RADYOTERAPİ N.Ö GÖKHAN MEMİŞ ATA101 ATATÜRK İLKE VE İNKILAP TARİHİ I 1 10:00
151242015 BERNA DEMİRHAN RADYOTERAPİ N.Ö SELİM ÖĞÜT RDP209 KLİNİK NÜKLEER TIP 3 11:00
151242067 FATİH KANLIFIRAT RADYOTERAPİ N.Ö DİDEM KARAÇETİN RDP110 KLİNİK ONKOLOJİ 2 09:00
151242155 YUSUF GÖNÜL RADYOTERAPİ N.Ö TUBA SELÇUK RDP210 RADYOLOJİK ANATOMİ 4 09:00
151242057 EMRE TAFRALI RADYOTERAPİ N.Ö CEM HOROZOĞLU RDP102 PATOLOJİ 2 11:00
151264087 ASLIHAN ÖNDER SAÇ BAKIMI VE GÜZELLİK HİZMETLERİ N.Ö HAYATULLAH ŞAN TRD101 TÜRK DİLİ I 1 10:00
151215037 FATİH AÇIKEL SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ N.Ö BUĞRAHAN ERGÜN MYP208 İŞ VE SOSYAL GÜVENLİK HUKUKU 4 10:00
151215113 ŞEVVAL TORAMAN SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ N.Ö EBRU CENGİZ SIP209 YÖNETİM VE ORGANİZASYON 3 12:00
151215019 ELİF USLU SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ İ.Ö SERHAT KAKI SIP201 FİNANSAL YÖNETİM 3 12:00
151215029 ERDEM EMEKSİZ SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ İ.Ö SERHAT KAKI SIP201 FİNANSAL YÖNETİM 3 12:00
151215063 KÜBRA NUR DUYMAZ SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ İ.Ö SERHAT KAKI SIP201 FİNANSAL YÖNETİM 3 12:00
151215121 TAYFUN YILMAZ SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ N.Ö SERHAT KAKI SIP201 FİNANSAL YÖNETİM 3 12:00
151215103 SEHER DEMİR SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ N.Ö SERHAT KAKI SIP201 FİNANSAL YÖNETİM 3 12:00
151215097 RABİA KAYA SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ N.Ö SERHAT KAKI SIP201 FİNANSAL YÖNETİM 3 12:00
151215072 YUNUS EMRE DUDİOĞLU SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ İ.Ö TURGAY KARALİNÇ SIP202 SAĞLIK MEVZUATI 4 13:00
151215056 MERVE YALÇIN SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ İ.Ö TURGAY KARALİNÇ SIP202 SAĞLIK MEVZUATI 4 13:00
151215030 ESİN MIŞRAKÇI SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ İ.Ö TURGAY KARALİNÇ SIP202 SAĞLIK MEVZUATI 4 13:00
151225034 EVREN BABUR TIBBİ DOKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK İ.Ö BURÇİN GÖRGÜLÜ MYP208 İŞ VE SOSYAL GÜVENLİK HUKUKU 4 09:00
140125044 ELANUR ÖZGE TANIK TIBBİ DOKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK İ.Ö EBRU CENGİZ TDP2013 YÖNETİM VE ORGANİZASYON 3 12:00
151225041 ESRANUR DİNÇ TIBBİ DOKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK N.Ö FUNDA PEHLEVAN TDP106 TIBBİ TERMİNOLOJİ 2 14:00
151225178 OZAN KILIÇ TIBBİ DÖKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK İ.Ö GÖKHAN MEMİŞ ATA101 ATATÜRK İLKE VE İNKILAP TARİHİ I 1 10:00
151225001 ADEM AKTÜRK TIBBİ DÖKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK N.Ö GÜLKIZ GÜLER BİNKANAT TDP103 KLAVYE TEKNİKLERİ 1 12:00
MYO F BLOK L-401
151225091 MEHMET ÇELİK TIBBİ DÖKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK N.Ö HAYATULLAH ŞAN TRD101 TÜRK DİLİ I 1 10:00
151225172 NECLA DAĞ TIBBİ DÖKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK İ.Ö SERHAT KAKI TDP204 SAĞLIK KURUMLARINDA MALİYET YÖNETİMİ 4 12:00
140125157 UYGAR MERMİT TIBBİ DOKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK N.Ö SERHAT KAKI TDP204 SAĞLIK KURUMLARINDA MALİYET YÖNETİMİ 4 12:00
151225044 GAMZE ÇORAPLI TIBBİ DOKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK İ.Ö SERHAT KAKI TDP204 SAĞLIK KURUMLARINDA MALİYET YÖNETİMİ 4 12:00
151225016 BAHDİYAR KESLER TIBBİ DÖKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK İ.Ö TURGAY KARALİNÇ TDP207 SAĞLIK MEVZUATI 3 13:00
151225056 İLFAN ER TIBBİ DOKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK İ.Ö TURGAY KARALİNÇ SIP202 SAĞLIK MEVZUATI 4 13:00
151225148 FARUK DEMİR TIBBİ DOKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK İ.Ö TURGAY KARALİNÇ SIP202 SAĞLIK MEVZUATI 4 13:00
161230206 AHMET DURAN GÜNGÖR TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ İ.Ö MURAT DÜNDAR TGP203 İLERİ TIBBİ GÖRÜNTÜLEME I 3 09:00
151230075 İBRAHİM HALİL ADIGÜZEL TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ N.Ö NURCİHAN TAN ERKOÇ TGP108 KİMYA 2 14:00
151230133 ŞERİF ÖZDEMİR TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ N.Ö NURCİHAN TAN ERKOÇ TGP108 KİMYA 2 14:00
140130045 HACI MEHMET ÇETİN TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ N.Ö SELİM ÖĞÜT TGP208 RADYOTERAPİ 4 11:00
151230010 ANIL MAVRUK TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ İ.Ö SELİM ÖĞÜT TGP208 RADYOTERAPİ 4 11:00
151230028 BÜŞRA BATMAZ TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ İ.Ö SELİM ÖĞÜT TGP205 NÜKLEER TIP 3 11:00
151230078 MAZLUM BÜYÜKDENİZ TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ İ.Ö SELİM ÖĞÜT TGP205 NÜKLEER TIP 3 11:00
151230082 MEHMET SEFA ALKAN TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ İ.Ö SELİM ÖĞÜT TGP205 NÜKLEER TIP 3 11:00
151230106 OSMAN DOĞAN TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ İ.Ö SELİM ÖĞÜT TGP205 NÜKLEER TIP 3 11:00
161230202 AHMET İBRAHİM YILMAZ TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ İ.Ö SELİM ÖĞÜT TGP205 NÜKLEER TIP 3 11:00
151230154 YUNUS DOĞAN TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ İ.Ö SELİM ÖĞÜT TGP205 NÜKLEER TIP 3 11:00
140130084 MUHAMMET ALTUN TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ İ.Ö SELİM ÖĞÜT TGP205 RADYOTERAPİ 4 11:00
151230038 EBRU DAĞDELEN TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ İ.Ö SELİM ÖĞÜT TGP205 NÜKLEER TIP 3 11:00
151230168 BÜŞRA ÇOLAKLAR TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ İ.Ö SERDAR SERİNSÖZ TGP203 İLERİ TIBBİ GÖRÜNTÜLEME I 3 12:00
151230114 ÖZNUR YAŞAR TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ İ.Ö SİNEM GÜRKAN AYDIN TGP110 FİZİK 2 11:00
151230135 ŞEYMANUR ORUÇ TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ N.Ö SİNEM GÜRKAN AYDIN TGP110 FİZİK 1 11:00
140143054 İSLAM BÜTÜN TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ İ.Ö CEM HOROZOĞLU TLP103 BİYOLOJİ 1 11:00
151243155 MAHSUN YILTAŞ TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ N.Ö CEM HOROZOĞLU TLP205 TIBBİ BİYOLOJİ VE GENETİK II 3 10:00
140143052 HAZAL İREM KAVVAS TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ İ.Ö FUNDA PEHLEVAN TLP204 MOLEKÜLER BİYOLOJİK YÖNTEMLER 4 14:00
140143084 SEMİH BALCI TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ İ.Ö FUNDA PEHLEVAN TLP211 İMMÜNOLOJİK YÖNTEMLER 3 14:00
151243007 AHMET YİĞİT TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ N.Ö FUNDA PEHLEVAN TLP211 İMMÜNOLOJİK YÖNTEMLER 3 14:00
151243019 BAHAR YILMAZ TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ N.Ö FUNDA PEHLEVAN TLP204 MOLEKÜLER BİYOLOJİK YÖNTEMLER 4 14:00
151243032 ERHAN TAŞÇI TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ İ.Ö FUNDA PEHLEVAN TLP204 MOLEKÜLER BİYOLOJİK YÖNTEMLER 4 14:00
151243043 EDA ÇUBUKÇU TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ N.Ö FUNDA PEHLEVAN TLP204 MOLEKÜLER BİYOLOJİK YÖNTEMLER 4 14:00
151243061 GAMZE İSET TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ N.Ö FUNDA PEHLEVAN TLP204 MOLEKÜLER BİYOLOJİK YÖNTEMLER 4 14:00
151243075 LEYLA BEGİK TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ N.Ö FUNDA PEHLEVAN TLP204 MOLEKÜLER BİYOLOJİK YÖNTEMLER 4 14:00
151243106 ROJBİN ESEN TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ İ.Ö FUNDA PEHLEVAN TLP211 İMMÜNOLOJİK YÖNTEMLER 3 14:00
140143088 SEREN YILMAZ TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ İ.Ö FUNDA PEHLEVAN TLP204 MOLEKÜLER BİYOLOJİK YÖNTEMLER 4 14:00
151243050 MEHMET CENGİZ DENİZ TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ İ.Ö FUNDA PEHLEVAN TLP204 MOLEKÜLER BİYOLOJİK YÖNTEMLER 4 14:00
151243082 ABUZER ERDOĞAN TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ İ.Ö FUNDA PEHLEVAN TLP204 MOLEKÜLER BİYOLOJİK YÖNTEMLER 4 14:00
151243036 FEYZA GÜNAY TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ İ.Ö FUNDA PEHLEVAN TLP204 MOLEKÜLER BİYOLOJİK YÖNTEMLER 4 14:00
151243092 ERDİ GÜLER TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ İ.Ö ŞAHİN GÖK YDL102 YABANCI DİL II 2 10:00