ZORUNLU YAZ STAJI HK.

26.08.2015
İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ
SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU
ZORUNLU STAJ LİSTESİ
           
S. NU. ADI SOYADI BÖLÜMÜ STAJ YERİ TARİH ARALIĞI
1 MURAT COŞAR AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI AVCILAR ADSM 26.07.2017 - 08.09.2017
2 BÜNYAMİN  KOÇ AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI AVCILAR ADSM 26.07.2017 - 08.09.2017
3 ELİF  OĞURLU AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI AVCILAR ADSM 26.07.2017 - 08.09.2017
4 MENSURE ÇATAK AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI BEYLİKDÜZÜ ADSM 26.07.2017 - 08.09.2017
5 PINAR YAMAN AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI BEYLİKDÜZÜ ADSM 26.07.2017 - 08.09.2017
6 HÜSEYİN ŞAHİN AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI KÜÇÜKÇEKMECE ADSM 26.07.2017 - 08.09.2017
7 HATEM BERBER AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI KÜÇÜKÇEKMECE ADSM 26.07.2017 - 08.09.2017
8 FERHAT AKDOĞAN AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI KÜÇÜKÇEKMECE ADSM 26.07.2017 - 08.09.2017
9 BUSE KÖK DİYALİZ SİLİVRİ DEVLET HASTANESİ 26.07.2017 - 08.09.2017
10 SÜMEYYE SAVAŞÇI DİYALİZ SİLİVRİ DEVLET HASTANESİ 26.07.2017 - 08.09.2017
11 YASEMİN TEKİK DİYALİZ SİLİVRİ DEVLET HASTANESİ 26.07.2017 - 08.09.2017
12 CANER ÖZTÜRK DİYALİZ SİLİVRİ DEVLET HASTANESİ 26.07.2017 - 08.09.2017
13 SALİH  SEZER FİZYOTERAPİ MEHMET AKİF ERSOY GKCD EAH 26.07.2017 - 08.09.2017
14 CANSU BAŞKAN TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ AVCILAR MURAT KÖLÜK DEVLET HAST. 26.07.2017 - 08.09.2017
15 MELİKE DOĞAN TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ AVCILAR MURAT KÖLÜK DEVLET HAST. 26.07.2017 - 08.09.2017
16 FUNDA BOZYEL TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ AVCILAR MURAT KÖLÜK DEVLET HAST. 26.07.2017 - 08.09.2017
17 MİRAY CEMRE GÜLER TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ AVCILAR MURAT KÖLÜK DEVLET HAST. 26.07.2017 - 08.09.2017
18 İLYAS NALBANTCI TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ BAŞAKŞEHİR DEVLET HAST. 26.07.2017 - 08.09.2017
19 ALİ YAYIK TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ BAŞAKŞEHİR DEVLET HAST. 26.07.2017 - 08.09.2017
20 MELEK BİLGİN TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ ESENYURT NECMİ KADIOĞLU DEVLET HASTANESİ 26.07.2017 - 08.09.2017
21 REZAN DENİZ TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ ESENYURT NECMİ KADIOĞLU DEVLET HASTANESİ 26.07.2017 - 08.09.2017
22 DİLAN CAN  TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN EAH 26.07.2017 - 08.09.2017
23 EDA KAMIŞ TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN EAH 26.07.2017 - 08.09.2017
24 HÜLYA YILDIRIM  TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ AVCILAR MURAT KÖLÜK DEVLET HAST. 26.07.2017 - 08.09.2017
25 DERYA  KAYA  TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ BAŞAKŞEHİR DEVLET HAST. 26.07.2017 - 08.09.2017
26 NURÇİN GÜNDOĞDU  TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ BAŞAKŞEHİR DEVLET HAST. 26.07.2017 - 08.09.2017
27 AYLİN YORULMAZ TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ ESENYURT NECMİ KADIOĞLU DEVLET HASTANESİ 26.07.2017 - 08.09.2017
28 ENGİN CAN  ERBOZ   TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN EAH 26.07.2017 - 08.09.2017
29 ESRA YAZICI  TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN EAH 26.07.2017 - 08.09.2017
30 PINAR YILMAZ  TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ MEHMET AKİF ERSOY GKCD EAH 26.07.2017 - 08.09.2017
31 İZEL HAMZAÇEBİ PATOLOJİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ SİLİVRİ DEVLET HAST. 26.07.2017 - 08.09.2017
32 FATMA BARAN PATOLOJİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ SİLİVRİ DEVLET HAST. 26.07.2017 - 08.09.2017
33 BUSE NUR ÇOLAK PATOLOJİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ SİLİVRİ DEVLET HAST. 26.07.2017 - 08.09.2017
34 ÖYKÜ NAZ TOSCU PATOLOJİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ ESENYURT DEVLET HAST. 26.07.2017 - 08.09.2017
35 MERVE AKBULUT PATOLOJİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ ESENYURT DEVLET HAST. 26.07.2017 - 08.09.2017
36 NUR ALEYNA KARAMEMİŞ PATOLOJİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ ESENYURT DEVLET HAST. 26.07.2017 - 08.09.2017
37 MEHMET FARUK  SÖYLEMEZ İLK VE ACİL YARDIM KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN EAH 26.07.2017 - 08.09.2017
38 ŞÜKRÜ FARUK DUMAN İLK VE ACİL YARDIM KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN EAH 26.07.2017 - 08.09.2017
39 ÇİMEN ALTUN İLK VE ACİL YARDIM KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN EAH 26.07.2017 - 08.09.2017
40 RECEP EK İLK VE ACİL YARDIM KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN EAH 26.07.2017 - 08.09.2017
41 Gamze  Arslan TIBBİ DÖKÜMANTASYON AVCILAR MURAT KÖLÜK DEVLET HAST. 26.07.2017 - 08.09.2017
42 Merve   Hızlı TIBBİ DÖKÜMANTASYON AVCILAR MURAT KÖLÜK DEVLET HAST. 26.07.2017 - 08.09.2017
43 Cihat  Köse TIBBİ DÖKÜMANTASYON AVCILAR MURAT KÖLÜK DEVLET HAST. 26.07.2017 - 08.09.2017
44 Özge Cankurt TIBBİ DÖKÜMANTASYON BAŞAKŞEHİR DEVLET HAST. 26.07.2017 - 08.09.2017
45 Seda  Konur TIBBİ DÖKÜMANTASYON ESENYURT NECMİ KADIOĞLU DEVLET HASTANESİ 26.07.2017 - 08.09.2017
46 Esra  Baykız TIBBİ DÖKÜMANTASYON ESENYURT NECMİ KADIOĞLU DEVLET HASTANESİ 26.07.2017 - 08.09.2017
47 Ayşenur Gündoğdu TIBBİ DÖKÜMANTASYON KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN EAH 26.07.2017 - 08.09.2017
48 Hacer Aksu TIBBİ DÖKÜMANTASYON KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN EAH 26.07.2017 - 08.09.2017
49 CİHAD ÖZ BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİLERİ AVCILAR MURAT KÖLÜK DEVLET HAST. 26.07.2017 - 08.09.2017
50 SENA  ÖZTURAN BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİLERİ AVCILAR MURAT KÖLÜK DEVLET HAST. 26.07.2017 - 08.09.2017
51 ADNAN  KOÇ BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİLERİ KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN EAH (BEYLİKDÜZÜ EK HİZM.) 26.07.2017 - 08.09.2017
52 EMRAH  BÜTÜN BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİLERİ KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN EAH (BEYLİKDÜZÜ EK HİZM.) 26.07.2017 - 08.09.2017
53 SELAMİ KAYA ANESTEZİ KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN EAH 26.07.2017 - 08.09.2017
54 MERVE SENA BAHADUR ANESTEZİ KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN EAH 26.07.2017 - 08.09.2017
55 SEVİLAY  AYDIN ANESTEZİ KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN EAH 26.07.2017 - 08.09.2017
56 EMİN KIRAN ANESTEZİ KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN EAH 26.07.2017 - 08.09.2017
57 ŞÜHEDA YILDIRIM ANESTEZİ KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN EAH 26.07.2017 - 08.09.2017
58 GÖZDENUR ÇOBANOĞLU ANESTEZİ MEHMET AKİF ERSOY GKCD EAH 26.07.2017 - 08.09.2017
59 MERVENUR SAVSAR ANESTEZİ MEHMET AKİF ERSOY GKCD EAH 26.07.2017 - 08.09.2017
60 ÖZGENUR ZEYNEP TALAYHAN ELEKTRONÖROFİZYOLOJİ AVCILAR MURAT KÖLÜK DEVLET HAST. 26.07.2017 - 08.09.2017
61 GAMZE SAYIN ELEKTRONÖROFİZYOLOJİ AVCILAR MURAT KÖLÜK DEVLET HAST. 26.07.2017 - 08.09.2017
62 GÜLÇİN ARSLAN ELEKTRONÖROFİZYOLOJİ BAŞAKŞEHİR DEVLET HAST. 26.07.2017 - 08.09.2017
63 KAHRAMAN  SEZER AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI AVCILAR ADSM 12.06.2017 - 25.07.2017
64 SALİH GÜNDOĞDU AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI AVCILAR ADSM 12.06.2017 - 25.07.2017
65 YEŞİM GÜNGÖR AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN EAH 12.06.2017 - 25.07.2017
66 PINAR AÇIKGÖZ DİYALİZ SİLİVRİ DEVLET HASTANESİ 12.06.2017 - 25.07.2017
67 GÜLÇİN AÇIKĞÖZ DİYALİZ SİLİVRİ DEVLET HASTANESİ 12.06.2017 - 25.07.2017
68 HİLAL KURTBAŞ DİYALİZ SİLİVRİ DEVLET HASTANESİ 12.06.2017 - 25.07.2017
69 BÜŞRA  DOĞAN FİZYOTERAPİ MEHMET AKİF ERSOY GKCD EAH 12.06.2017 - 25.07.2017
70 GURBET YALIN FİZYOTERAPİ MEHMET AKİF ERSOY GKCD EAH 12.06.2017 - 25.07.2017
71 AHMET KORKUNÇ TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ AVCILAR MURAT KÖLÜK DEVLET HAST. 12.06.2017 - 25.07.2017
72 EMİNE ÖZER TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ AVCILAR MURAT KÖLÜK DEVLET HAST. 12.06.2017 - 25.07.2017
73 ZÜLKÜF ENSARİOĞLU TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ AVCILAR MURAT KÖLÜK DEVLET HAST. 12.06.2017 - 25.07.2017
74 ELİF  YILMAZ TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ AVCILAR MURAT KÖLÜK DEVLET HAST. 12.06.2017 - 25.07.2017
75 TUĞBA BAL TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ BAŞAKŞEHİR DEVLET HAST. 12.06.2017 - 25.07.2017
76 ŞEHRİBAN  TANKAŞ TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ BAŞAKŞEHİR DEVLET HAST. 12.06.2017 - 25.07.2017
77 ELİF  ONUR TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ ESENYURT NECMİ KADIOĞLU DEVLET HASTANESİ 12.06.2017 - 25.07.2017
78 ESRA NUR  BAYHAN TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ ESENYURT NECMİ KADIOĞLU DEVLET HASTANESİ 12.06.2017 - 25.07.2017
79 FATMA CUKDAR TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN EAH 12.06.2017 - 25.07.2017
80 SEDANUR CANBAZ TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN EAH 12.06.2017 - 25.07.2017
81 NURCİHAN UTAŞ  TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ AVCILAR MURAT KÖLÜK DEVLET HAST. 12.06.2017 - 25.07.2017
82 ÖZLEM KANDEMİR  TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ BAŞAKŞEHİR DEVLET HAST. 12.06.2017 - 25.07.2017
83 FATİH  SALTAŞ  TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ BAŞAKŞEHİR DEVLET HAST. 12.06.2017 - 25.07.2017
84 SEDA KAMACI  TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ ESENYURT NECMİ KADIOĞLU DEVLET HASTANESİ 12.06.2017 - 25.07.2017
85 EDA İŞIKCİ  TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN EAH 12.06.2017 - 25.07.2017
86 MELİSA ORGAN  TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN EAH 12.06.2017 - 25.07.2017
87 EMEL AYYILDIZ  TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ MEHMET AKİF ERSOY GKCD EAH 12.06.2017 - 25.07.2017
88 EZGİ  AYDIN PATOLOJİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ SİLİVRİ DEVLET HAST. 12.06.2017 - 25.07.2017
89 CAVİT TİMRUS PATOLOJİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ SİLİVRİ DEVLET HAST. 12.06.2017 - 25.07.2017
90 NURSEMİN GİRİTTEN PATOLOJİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ SİLİVRİ DEVLET HAST. 12.06.2017 - 25.07.2017
91 ŞENAY BÖRÜ PATOLOJİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ ESENYURT DEVLET HAST. 12.06.2017 - 25.07.2017
92 ESRA ATASOY PATOLOJİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ ESENYURT DEVLET HAST. 12.06.2017 - 25.07.2017
93 MAHİDE YILMAZ PATOLOJİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ ESENYURT DEVLET HAST. 12.06.2017 - 25.07.2017
94 HÜSEYİN BENDİDERYAN İLK VE ACİL YARDIM KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN EAH (BEYLİKDÜZÜ EK HİZM.) 12.06.2017 - 25.07.2018
95 BERİVAN DEMİR İLK VE ACİL YARDIM KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN EAH 12.06.2017 - 25.07.2018
96 ESRA CEYLAN AYDAGÜN İLK VE ACİL YARDIM KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN EAH 12.06.2017 - 25.07.2018
97 TUĞBA TURGUT İLK VE ACİL YARDIM KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN EAH 12.06.2017 - 25.07.2018
98 DİLARA ÇOŞKUN İLK VE ACİL YARDIM KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN EAH 12.06.2017 - 25.07.2018
99 Hilal Altıntaş TIBBİ DÖKÜMANTASYON AVCILAR MURAT KÖLÜK DEVLET HAST. 12.06.2017 - 25.07.2018
100 Melike  Davşan TIBBİ DÖKÜMANTASYON AVCILAR MURAT KÖLÜK DEVLET HAST. 12.06.2017 - 25.07.2018
101 Kübra  Korkut TIBBİ DÖKÜMANTASYON AVCILAR MURAT KÖLÜK DEVLET HAST. 12.06.2017 - 25.07.2018
102 Pınar Şaşı TIBBİ DÖKÜMANTASYON BAŞAKŞEHİR DEVLET HAST. 12.06.2017 - 25.07.2018
103 Ayşe  Çakır TIBBİ DÖKÜMANTASYON BAŞAKŞEHİR DEVLET HAST. 12.06.2017 - 25.07.2018
104 Hülya  Cavga TIBBİ DÖKÜMANTASYON BAŞAKŞEHİR DEVLET HAST. 12.06.2017 - 25.07.2018
105 Ayça  Çaylak TIBBİ DÖKÜMANTASYON ÇATALCA İLYAS ÇOKAY DEVLET HAST. 12.06.2017 - 25.07.2018
106 Sedanur  Kalaycı TIBBİ DÖKÜMANTASYON ÇATALCA İLYAS ÇOKAY DEVLET HAST. 12.06.2017 - 25.07.2018
107 Asiye  Başaran TIBBİ DÖKÜMANTASYON ESENYURT NECMİ KADIOĞLU DEVLET HASTANESİ 12.06.2017 - 25.07.2018
108 Esmanur Akman TIBBİ DÖKÜMANTASYON ESENYURT NECMİ KADIOĞLU DEVLET HASTANESİ 12.06.2017 - 25.07.2018
109 Dinar  Açıkgöz TIBBİ DÖKÜMANTASYON KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN EAH 12.06.2017 - 25.07.2018
110 ALİ AKIN BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİLERİ AVCILAR MURAT KÖLÜK DEVLET HAST. 12.06.2017 - 25.07.2018
111 NUH  BEKAR BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİLERİ AVCILAR MURAT KÖLÜK DEVLET HAST. 12.06.2017 - 25.07.2018
112 KADİR SAKALLI BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİLERİ BAŞAKŞEHİR DEVLET HAST. 12.06.2017 - 25.07.2018
113 ALEYNA BÜŞRA EKİNCİ BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİLERİ KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN EAH (BEYLİKDÜZÜ EK HİZM.) 12.06.2017 - 25.07.2018
114 EMRE MATPAY BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİLERİ KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN EAH (BEYLİKDÜZÜ EK HİZM.) 12.06.2017 - 25.07.2018
115 KÜBRA YILDIZ ANESTEZİ KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN EAH 12.06.2017 - 25.07.2018
116 EMEL ÇIRPAN ANESTEZİ KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN EAH 12.06.2017 - 25.07.2018
117 NEHİR İNAN ANESTEZİ KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN EAH 12.06.2017 - 25.07.2018
118 GAMZE  ÖZTÜRK ANESTEZİ KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN EAH 12.06.2017 - 25.07.2018
119 CANER AYDIN ANESTEZİ KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN EAH 12.06.2017 - 25.07.2018
120 YASEMİN AYDIN ANESTEZİ MEHMET AKİF ERSOY GKCD EAH 12.06.2017 - 25.07.2018
121 RUKEN KANAY ANESTEZİ MEHMET AKİF ERSOY GKCD EAH 12.06.2017 - 25.07.2018
122 AHMET HÜSEYİN  ÇEBİ ANESTEZİ MEHMET AKİF ERSOY GKCD EAH 12.06.2017 - 25.07.2018
123 FİDAN GÜLALAN ELEKTRONÖROFİZYOLOJİ AVCILAR MURAT KÖLÜK DEVLET HAST. 12.06.2017 - 25.07.2018
124 ESRA EKMEN ELEKTRONÖROFİZYOLOJİ AVCILAR MURAT KÖLÜK DEVLET HAST. 12.06.2017 - 25.07.2018
125 BETÜL AYDOĞMUŞ ELEKTRONÖROFİZYOLOJİ BAŞAKŞEHİR DEVLET HAST. 12.06.2017 - 25.07.2018
126 İLKNUR KELLECİ ELEKTRONÖROFİZYOLOJİ BAŞAKŞEHİR DEVLET HAST. 12.06.2017 - 25.07.2018
127 CÜNEYT HAZİR ELEKTRONÖROFİZYOLOJİ ESENYURT NECMİ KADIOĞLU DEVLET HASTANESİ 12.06.2017 - 25.07.2018
128 HÜSEYİN GÜLER ELEKTRONÖROFİZYOLOJİ ESENYURT NECMİ KADIOĞLU DEVLET HASTANESİ 12.06.2017 - 25.07.2018
129 İREM ATEŞ AMELİYATHANE HİZMETLERİ KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN EAH 12.06.2017 - 25.07.2018
130 YUSUF AZBOY AMELİYATHANE HİZMETLERİ KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN EAH 12.06.2017 - 25.07.2018
131 SİMGE GENÇ AMELİYATHANE HİZMETLERİ  OKMEYDANI EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
132 GİZEM MEYDANLIK AMELİYATHANE HİZMETLERİ  OKMEYDANI EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
133 OĞUZ BOZ AMELİYATHANE HİZMETLERİ  OKMEYDANI EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
134 FATMA İREM  KAYA BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ  OKMEYDANI EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
135 KÜBRA  SERİN BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ  OKMEYDANI EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
136 FURKAN ÇELEBİ BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ  OKMEYDANI EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
137 DENİZ  ACIPINAR BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ  GOP TAKSİM EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
138 LEYANUR SECGİL BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ  GOP TAKSİM EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
139 FERDİ BAŞKAYA BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ  GOP TAKSİM EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
140 MİKAİL GEYİK DİYALİZ  OKMEYDANI EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
141 SEMANUR GÖKMEN DİYALİZ  GOP TAKSİM EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
142 BATUHAN TUNCER DİYALİZ  GOP TAKSİM EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
143 ÖZGE UĞURLU DİYALİZ  İSTİNYE DEVLET HASTANESİ  12.06.2017 - 25.07.2017
144 SEDAT KARATAY DİYALİZ  İSTİNYE DEVLET HASTANESİ  12.06.2017 - 25.07.2017
145 ZEHRA ÇALIŞICI ELEKTRONÖROFİZYOLOJİ  OKMEYDANI EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
146 FİDAN ESRA DİKDOĞMUŞ ELEKTRONÖROFİZYOLOJİ  OKMEYDANI EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
147 GAMZE KARAKAYA ELEKTRONÖROFİZYOLOJİ  ŞİŞLİETFAL EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
148 NURDAN  ULAŞ FİZYOTERAPİ  OKMEYDANI EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
149 RANA  KELEŞ FİZYOTERAPİ  OKMEYDANI EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
150 YAREM EKİNCİ FİZYOTERAPİ  OKMEYDANI EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
151 YASEMİN  KORKMAZ FİZYOTERAPİ  ŞİŞLİETFAL EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
152 YAĞIZ ARSLANBAY FİZYOTERAPİ  ŞİŞLİETFAL EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
153 MELİH YILDIZ FİZYOTERAPİ  GOP TAKSİM EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
154 MUSTAFA  KOÇAK FİZYOTERAPİ  GOP TAKSİM EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
155 ONUR ÖZCAN ODYOMETRİ  ŞİŞLİETFAL EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
156 BUSE NURAN ÇALIŞGAN ODYOMETRİ  ŞİŞLİETFAL EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
157 DURSUNE NUR KAVLAK ODYOMETRİ  OKMEYDANI EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
158 CANSU KUŞAR ODYOMETRİ  OKMEYDANI EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
159 HAFİZE GÜVEN ODYOMETRİ  GOP TAKSİM EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
160 ÖMER SALTEK ODYOMETRİ  GOP TAKSİM EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
161 NESRİN ÇORBACI PATOLOJİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ  OKMEYDANI EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
162 ÖMER YEĞİN PATOLOJİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ  OKMEYDANI EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
163 SİNEM YILDIZ PATOLOJİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ  OKMEYDANI EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
164 SEDANUR MUTLU PATOLOJİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ  ŞİŞLİETFAL EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
165 SUDE GİZEM  AKSU PATOLOJİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ  ŞİŞLİETFAL EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
166 FUNDA GÜL GÖKSU PATOLOJİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ  ŞİŞLİETFAL EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
167 CANSU TÜMEN PATOLOJİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ  GOP TAKSİM EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
168 DUYGU KURTAR PATOLOJİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ  GOP TAKSİM EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
169 GÖKÇEN UZ PATOLOJİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ  GOP TAKSİM EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
170 BAHAR OCAK RADYOTERAPİ  ŞİŞLİETFAL EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
171 MEHMET TURAN RADYOTERAPİ ŞİŞLİETFAL EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
172 ASLI ALAGÖZ RADYOTERAPİ ŞİŞLİETFAL EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
173 YAĞMUR KADIOĞLU RADYOTERAPİ ŞİŞLİETFAL EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
174 CANER BAYKAL RADYOTERAPİ ŞİŞLİETFAL EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
175 YUNUS EMRE  AKIN RADYOTERAPİ OKMEYDANI EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
176 REZZAN GÜL KELEŞ RADYOTERAPİ OKMEYDANI EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
177 BAHAR DUMAN RADYOTERAPİ OKMEYDANI EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
178 BEYZANUR YILDIRIM RADYOTERAPİ OKMEYDANI EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
179 DAMLA AKBULAK RADYOTERAPİ OKMEYDANI EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
180 TUBA ÇETİNKAYA SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ  GOP TAKSİM EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
181 ZEYNEP ÇEVİK SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ  GOP TAKSİM EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
182 NESLİHAN ÖZÇELİK SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ  GOP TAKSİM EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
183 ELİF APUHAN SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ  GOP TAKSİM EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
184 ÖZNUR KÖRİSMAİL SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ  ŞİŞLİETFAL EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
185 MUSTAFA YUNUS BİLLUR SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ  ŞİŞLİETFAL EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
186 SELİN HATİCE KARAKUŞ SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ  ŞİŞLİETFAL EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
187 BURAK ŞEKER SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ  ŞİŞLİETFAL EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
188 SEYRA SEDEF AKYÜZ TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ  OKMEYDANI EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
189 ZEYNEP OLCAY TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ  OKMEYDANI EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
190 İNCİ  DEMİREL TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ  OKMEYDANI EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
191 HANDE NUR DURAN TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ  ŞİŞLİETFAL EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
192 PERİHAN GÖRENLER TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ  ŞİŞLİETFAL EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
193 İBRAHİM  YAŞAR TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ  ŞİŞLİETFAL EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
194 SENA NUR SOYA  TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ  GOP TAKSİM EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
195 SEMRA  ÇETKİN  TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ  GOP TAKSİM EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
196 YAĞMUR YENİCE  TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ  GOP TAKSİM EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
197 BÜŞRA  GÜRÜZ  TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ  GOP TAKSİM EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
198 FULYA DURAN  TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ  OKMEYDANI EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
199 SEÇİL  ÇUVAL  TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ  OKMEYDANI EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
200 VEYSEL KILIÇ  TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ  OKMEYDANI EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
201 OĞUZHAN CANBOLAT  TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ  OKMEYDANI EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
202 AYLA  KANTEKİN  TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ  ŞİŞLİETFAL EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
203 SÜHEYLA  DALMAZ TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ  ŞİŞLİETFAL EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
204 SÜNDÜZ FERİDE GÖKCEOĞLU TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ  ŞİŞLİETFAL EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
205 BÜŞRA  DEMUR TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ  ŞİŞLİETFAL EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
206 ŞEYMA ATEŞ TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ  ŞİŞLİETFAL EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
207 FATMA BEGÜM AKIN TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ  BALTALİMANI EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
208 RIDVAN BEKEN ORTOPEDİK PROTEZ VE ORTEZ  OKMEYDANI EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
209 CANGÜL AYDINER ORTOPEDİK PROTEZ VE ORTEZ  OKMEYDANI EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
210 RAMAZAN SERHAT AKŞAHİN AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI  OKMEYDANI ADSH  12.06.2017 - 25.07.2017
211 ŞERİF BÜYÜKKAYA AMELİYATHANE HİZMETLERİ  ŞİŞLİETFAL EAH  26.07.2017 - 08.09.2017
212 GÜLCAN ATLI AMELİYATHANE HİZMETLERİ  OKMEYDANI EAH  26.07.2017 - 08.09.2017
213 BÜŞRA  IŞIK BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ  OKMEYDANI EAH  26.07.2017 - 08.09.2017
214 EDANUR ÇATALBAŞ BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ  OKMEYDANI EAH  26.07.2017 - 08.09.2017
215 SENA  ÖZTURAN BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ  OKMEYDANI EAH  26.07.2017 - 08.09.2017
216 SABRİCAN YİĞİTBAŞ DİYALİZ  OKMEYDANI EAH  26.07.2017 - 08.09.2017
217 MELEK  SERT DİYALİZ  GOP TAKSİM EAH  26.07.2017 - 08.09.2017
218 MURAT POLAT DİYALİZ  GOP TAKSİM EAH  26.07.2017 - 08.09.2017
219 EZGİ KARLITAĞ DİYALİZ  İSTİNYE DEVLET HASTANESİ  26.07.2017 - 08.09.2017
220 ABDURRAHMAN TAŞAR DİYALİZ  İSTİNYE DEVLET HASTANESİ  26.07.2017 - 08.09.2017
221 FATMA YILDIZ ELEKTRONÖROFİZYOLOJİ  OKMEYDANI EAH  26.07.2017 - 08.09.2017
222 ELİF SANCAR FİZYOTERAPİ  OKMEYDANI EAH  26.07.2017 - 08.09.2017
223 SERDAR KAYA FİZYOTERAPİ  ŞİŞLİETFAL EAH  26.07.2017 - 08.09.2017
224 EYÜP  GÜLER ODYOMETRİ  ŞİŞLİETFAL EAH  26.07.2017 - 08.09.2017
225 GİZEM DÜNDAR ODYOMETRİ  ŞİŞLİETFAL EAH  26.07.2017 - 08.09.2017
226 AHMET GÜMÜŞ ODYOMETRİ  OKMEYDANI EAH  26.07.2017 - 08.09.2017
227 ÖZGENUR ADEKA ODYOMETRİ  OKMEYDANI EAH  26.07.2017 - 08.09.2017
228 RAMAZAN ABAY ODYOMETRİ  GOP TAKSİM EAH  26.07.2017 - 08.09.2017
229 EMRE ÇETİN ODYOMETRİ  GOP TAKSİM EAH  26.07.2017 - 08.09.2017
230 RABİA YAĞCI PATOLOJİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ  OKMEYDANI EAH  26.07.2017 - 08.09.2017
231 RABİA BARAN PATOLOJİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ  OKMEYDANI EAH  26.07.2017 - 08.09.2017
232 HÜMEYRA YER PATOLOJİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ  OKMEYDANI EAH  26.07.2017 - 08.09.2017
233 MERYEM KUTLU PATOLOJİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ  ŞİŞLİETFAL EAH  26.07.2017 - 08.09.2017
234 İPEK USTA PATOLOJİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ  ŞİŞLİETFAL EAH  26.07.2017 - 08.09.2017
235 MEHYET KARA PATOLOJİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ  ŞİŞLİETFAL EAH  26.07.2017 - 08.09.2017
236 ESRA GÜLERYÜZ PATOLOJİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ  GOP TAKSİM EAH  26.07.2017 - 08.09.2017
237 YASİN ALTUNDEMİR PATOLOJİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ  GOP TAKSİM EAH  26.07.2017 - 08.09.2017
238 FATMA BÜŞRA AKBULUT PATOLOJİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ  GOP TAKSİM EAH  26.07.2017 - 08.09.2017
239 ÖZGE BOZKURTLU RADYOTERAPİ  ŞİŞLİETFAL EAH  26.07.2017 - 08.09.2017
240 KÜBRA KUZĞUN RADYOTERAPİ ŞİŞLİETFAL EAH  26.07.2017 - 08.09.2017
241 NURGÜL ATEŞLİ RADYOTERAPİ ŞİŞLİETFAL EAH  26.07.2017 - 08.09.2017
242 HAVVANUR NAÇAR RADYOTERAPİ ŞİŞLİETFAL EAH  26.07.2017 - 08.09.2017
243 MELEK NEFİZE KUZU RADYOTERAPİ ŞİŞLİETFAL EAH  26.07.2017 - 08.09.2017
244 AYŞE BİLGİÇ RADYOTERAPİ OKMEYDANI EAH  26.07.2017 - 08.09.2017
245 ELİF  KAYA RADYOTERAPİ OKMEYDANI EAH  26.07.2017 - 08.09.2017
246 ELÇİN AÇIKGÖZ RADYOTERAPİ OKMEYDANI EAH  26.07.2017 - 08.09.2017
247 HİLAL KARAMAN RADYOTERAPİ OKMEYDANI EAH  26.07.2017 - 08.09.2017
248 BÜŞRA DEMİR RADYOTERAPİ OKMEYDANI EAH  26.07.2017 - 08.09.2017
249 RECEP YILDIRIM TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ  OKMEYDANI EAH  26.07.2017 - 08.09.2017
250 BAHADIR ARSLAN TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ  OKMEYDANI EAH  26.07.2017 - 08.09.2017
251 KUBİLAY GÜNDÜZ TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ  OKMEYDANI EAH  26.07.2017 - 08.09.2017
252 ŞİLAN  SEVİLGEN TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ  GOP TAKSİM EAH  26.07.2017 - 08.09.2017
253 HANİFE KAYA  TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ  GOP TAKSİM EAH  26.07.2017 - 08.09.2017
254 ŞEHRİ KAYA  TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ  OKMEYDANI EAH  26.07.2017 - 08.09.2017
255 GÜLAY DAĞARCIKLIOĞLU  TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ  OKMEYDANI EAH  26.07.2017 - 08.09.2017
256 ŞULE  DEREBAĞI  TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ  OKMEYDANI EAH  26.07.2017 - 08.09.2017
257 SEDA YAY  TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ  OKMEYDANI EAH  26.07.2017 - 08.09.2017
258 AYLİN  KURUOĞLU  TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ  ŞİŞLİETFAL EAH  26.07.2017 - 08.09.2017
259 SEVİM ATALAY  TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ  ŞİŞLİETFAL EAH  26.07.2017 - 08.09.2017
260 MÜSLÜM BAZ TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ  ŞİŞLİETFAL EAH  26.07.2017 - 08.09.2017
261 AYTAÇ BEYAZGÜL TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ  ŞİŞLİETFAL EAH  26.07.2017 - 08.09.2017
262 DİLARAY ALHAN TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ  ŞİŞLİETFAL EAH  26.07.2017 - 08.09.2017
263 SEMA  BAŞAR  TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ  BALTALİMANI EAH  26.07.2017 - 08.09.2017
264 BERFİN AYBAKAN  TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ  BALTALİMANI EAH  26.07.2017 - 08.09.2017
265 MERVE TAŞKIN TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ  İSTİNYE DEVLET HASTANESİ  26.07.2017 - 08.09.2017
266 AYŞE SENA ADAOĞLU DİŞ PROTEZ TEKNOLOJİSİ  OKMEYDANI ADSH  26.07.2017 - 08.09.2017
267 MERVE SUBAŞI DİŞ PROTEZ TEKNOLOJİSİ  OKMEYDANI ADSH  26.07.2017 - 08.09.2017
268 NURULLAH KAYA DİŞ PROTEZ TEKNOLOJİSİ  OKMEYDANI ADSH  26.07.2017 - 08.09.2017
269 MUSA EFE DİŞ PROTEZ TEKNOLOJİSİ  OKMEYDANI ADSH  26.07.2017 - 08.09.2017
270 HÜMEYRA  ÇELİK DİŞ PROTEZ TEKNOLOJİSİ  OKMEYDANI ADSH  26.07.2017 - 08.09.2017
271 FURKAN MÜCAHİT KARA AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI  TOPÇULAR ADSM  12.06.2017 - 25.07.2017
272 ELİF BUGAN AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI  TOPÇULAR ADSM  12.06.2017 - 25.07.2017
273 ABDULGANİ TANRIVERDİ AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI  TOPÇULAR ADSM  12.06.2017 - 25.07.2017
274 DOĞAN  ZÜMRÜTKAL DİYALİZ HASEKİ EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
275 DOĞUŞ ÖNEL DİYALİZ İSTANBUL EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
276 NURSEL ARAZ DİŞ PROTEZ TEKNOLOJİSİ  TOPÇULAR ADSM  12.06.2017 - 25.07.2017
277 MERVE DOĞAN DİŞ PROTEZ TEKNOLOJİSİ  TOPÇULAR ADSM  12.06.2017 - 25.07.2017
278 ABDULKADİR  TAŞKIRAN DİŞ PROTEZ TEKNOLOJİSİ  TOPÇULAR ADSM  12.06.2017 - 25.07.2017
279 BÜŞRA BAYRAKTAR DİŞ PROTEZ TEKNOLOJİSİ  TOPÇULAR ADSM  12.06.2017 - 25.07.2017
280 ELİF AYÇA  DEMİR DİŞ PROTEZ TEKNOLOJİSİ  TOPÇULAR ADSM  12.06.2017 - 25.07.2017
281 ÖZGE NUR ERBAŞ ELEKTRONÖROFİZYOLOJİ  BAYRAMPAŞA DH 12.06.2017 - 25.07.2017
282 SÜMEYRA SARIOĞLU ELEKTRONÖROFİZYOLOJİ  HASEKİ EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
283 GÖZDE AYGÜL FİZYOTERAPİ İSTANBUL EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
284 BÜŞRA YENER ODYOMETRİ İSTANBUL EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
285 SENA COŞKUN ODYOMETRİ SÜLEYMANİYE KDÇH EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
286 AYŞENUR KOÇYİĞİT ORTEZ -PROTEZ HASEKİ EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
287 EREN HÜSEYİN BALTA PATOLOJİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ  İSTANBUL EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
288 BÜŞRA AKÇAKAYA PATOLOJİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ  YEDİKULE GHGC EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
289 ECEM UYSAL RADYOTERAPİ  İSTANBUL EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
290 ALEYNA ERSOY TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ  HASEKİ EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
291 TUĞBA NUR BOZMEŞE  TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ  SÜLEYMANİYE KDÇH EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
292  MİKAİL  TOZAL TIBBİ DÖKÜMANTASYON  İSTANBUL EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
293  FURKAN  AKBULAK TIBBİ DÖKÜMANTASYON  İSTANBUL EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
294  KADER  TATAŞ TIBBİ DÖKÜMANTASYON  HASEKİ EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
295  AYŞİN  HAL TIBBİ DÖKÜMANTASYON  HASEKİ EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
296  SERGEN ŞİMŞEK TIBBİ DÖKÜMANTASYON  YEDİKULE GHGC EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
297  MELİKE ZULAL  KURT TIBBİ DÖKÜMANTASYON  YEDİKULE GHGC EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
298  CANAN  ASLAN TIBBİ DÖKÜMANTASYON  SÜLEYMANİYE KDÇH EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
299  FARUK  DEMİR TIBBİ DÖKÜMANTASYON  SÜLEYMANİYE KDÇH EAH  12.06.2017 - 25.07.2017
300  EREN  KURU TIBBİ DÖKÜMANTASYON  BAYRAMPAŞA DH 12.06.2017 - 25.07.2017
301  SELİN  ÖZTÜRK TIBBİ DÖKÜMANTASYON  BAYRAMPAŞA DH 12.06.2017 - 25.07.2017
302  SEDEF  BABACAN TIBBİ DÖKÜMANTASYON  ARNAVUTKÖY DH  12.06.2017 - 25.07.2017
303  FERİDE  AYDIN  TIBBİ DÖKÜMANTASYON  LÜTFİYE NURİ BURAT DH  12.06.2017 - 25.07.2017
304 OSMAN KOŞUT DİYALİZ HASEKİ EAH  26.07.2017 - 08.09.2017
305 FIRAT TAŞDEMİR DİYALİZ İSTANBUL EAH  26.07.2017 - 08.09.2017
306 MUHAMMET ABDURRAHMAN  YILDIRIM DİŞ PROTEZ TEKNOLOJİSİ  TOPÇULAR ADSM  26.07.2017 - 08.09.2017
307 HİLAL TUFAN DİŞ PROTEZ TEKNOLOJİSİ  TOPÇULAR ADSM  26.07.2017 - 08.09.2017
308 SEMRA  CAN DİŞ PROTEZ TEKNOLOJİSİ  TOPÇULAR ADSM  26.07.2017 - 08.09.2017
309 FEYZANUR METE DİŞ PROTEZ TEKNOLOJİSİ  TOPÇULAR ADSM  26.07.2017 - 08.09.2017
310 ÜNAL TAŞTAN DİŞ PROTEZ TEKNOLOJİSİ  TOPÇULAR ADSM  26.07.2017 - 08.09.2017
311 NURAY TEKİN ELEKTRONÖROFİZYOLOJİ  HASEKİ EAH  26.07.2017 - 08.09.2017
312 HİVDA ÇİFTÇİ FİZYOTERAPİ İSTANBUL EAH  26.07.2017 - 08.09.2017
313 SERKAN DEMİRCİ ODYOMETRİ İSTANBUL EAH  26.07.2017 - 08.09.2017
314 GAMZE MOCO ODYOMETRİ SÜLEYMANİYE KDÇH EAH  26.07.2017 - 08.09.2017
315 DEMET DUMAN PATOLOJİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ  İSTANBUL EAH  26.07.2017 - 08.09.2017
316 MUSTAFA GÜLER PATOLOJİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ  YEDİKULE GHGC EAH  26.07.2017 - 08.09.2017
317 ALİHAN ATİK RADYOTERAPİ  İSTANBUL EAH  26.07.2017 - 08.09.2017
318 BAHAR GÜNEŞ TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ  HASEKİ EAH  26.07.2017 - 08.09.2017
319 CANSEL BAKIRCI TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ  SÜLEYMANİYE KDÇH EAH  26.07.2017 - 08.09.2017
320 HALİL İLÇE  TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ  LÜTFİYE NURİ BURAT DH  26.07.2017 - 08.09.2017
321  Şervan  ASLAN  TIBBİ DÖKÜMANTASYON  İSTANBUL EAH  26.07.2017 - 08.09.2017
322  YUSUF  BEYHATUN TIBBİ DÖKÜMANTASYON  İSTANBUL EAH  26.07.2017 - 08.09.2017
323  GİZEM ÇALIŞKAN TIBBİ DÖKÜMANTASYON  HASEKİ EAH  26.07.2017 - 08.09.2017
324  SÜMEYYE  HİZMALİ TIBBİ DÖKÜMANTASYON  HASEKİ EAH  26.07.2017 - 08.09.2017
325  ÖMER  KAPLAN TIBBİ DÖKÜMANTASYON  YEDİKULE GHGC EAH  26.07.2017 - 08.09.2017
326  ZEYNEP  BENLİ TIBBİ DÖKÜMANTASYON  YEDİKULE GHGC EAH  26.07.2017 - 08.09.2017
327  SİNEM  YAVUZ TIBBİ DÖKÜMANTASYON  SÜLEYMANİYE KDÇH EAH  26.07.2017 - 08.09.2017
328  KÜBRA  AYDIN TIBBİ DÖKÜMANTASYON  SÜLEYMANİYE KDÇH EAH  26.07.2017 - 08.09.2017
329  DAMLA  GÜRLER TIBBİ DÖKÜMANTASYON  BAYRAMPAŞA DH 26.07.2017 - 08.09.2017
330  MARİYE  DOĞAN TIBBİ DÖKÜMANTASYON  BAYRAMPAŞA DH 26.07.2017 - 08.09.2017
331  MEHMET  ÇAĞLAYAN TIBBİ DÖKÜMANTASYON  ARNAVUTKÖY DH  26.07.2017 - 08.09.2017
332  EVREN  BABUR TIBBİ DÖKÜMANTASYON  ARNAVUTKÖY DH  26.07.2017 - 08.09.2017
333  MELİKE  MEDE TIBBİ DÖKÜMANTASYON  LÜTFİYE NURİ BURAT DH  26.07.2017 - 08.09.2017
334 EDANUR ERDOĞAN AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI BAĞCILAR ADSM 12.06.2017 - 25.07.2017
335 DERYA  DOLAŞ AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI BAĞCILAR ADSM 12.06.2017 - 25.07.2017
336 MUHAMMED  ASLAN AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI BAHÇELİEVLER ADSM 26.07.2017 - 08.09.2017
337 FIRAT ÇIRK AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI BAHÇELİEVLER ADSM 26.07.2017 - 08.09.2017
338 EYÜP UYGUR AMELİYATHANE HİZMETLERİ SADİ KONUK EAH 26.07.2017 - 08.09.2017
339 ASIM DEMİRKOL AMELİYATHANE HİZMETLERİ BAHÇELİEVLER DEVLET HASTANESİ 26.07.2017 - 08.09.2017
340 EMRE ÖZEN AMELİYATHANE HİZMETLERİ SADİ KONUK EAH 12.06.2017 - 25.07.2017
341 MİLKİNAZ TUNÇ AMELİYATHANE HİZMETLERİ BAHÇELİEVLER DEVLET HASTANESİ 12.06.2017 - 25.07.2017
342 EMİNE BOZTEPE ANESTEZİ SADİ KONUK EAH 26.07.2017 - 08.09.2017
343 ALİYE AYDIN ANESTEZİ SADİ KONUK EAH 26.07.2017 - 08.09.2017
344 FERHAT BABAT ANESTEZİ SADİ KONUK EAH 26.07.2017 - 08.09.2017
345 OKTAY BAŞ ANESTEZİ SADİ KONUK EAH 26.07.2017 - 08.09.2017
346 RUKİYE  ŞEN ANESTEZİ BAĞCILAR EAH 26.07.2017 - 08.09.2017
347 HAVA ALINMAZ ANESTEZİ BAĞCILAR EAH 26.07.2017 - 08.09.2017
348 BAHAR ÖZGÜN ANESTEZİ BAĞCILAR EAH 26.07.2017 - 08.09.2017
349 MEHMET ATILGAN ANESTEZİ BAHÇELİEVLER DH. 26.07.2017 - 08.09.2017
350 SEVDA YAŞAR ANESTEZİ BAHÇELİEVLER DH. 26.07.2017 - 08.09.2017
351 BAHAR ŞAHİN ANESTEZİ BAHÇELİEVLER DH. 26.07.2017 - 08.09.2017
352 ESRA  SÖNMEZ ANESTEZİ SADİ KONUK EAH 12.06.2017 - 25.07.2017
353 BARIŞ TUNA ANESTEZİ SADİ KONUK EAH 12.06.2017 - 25.07.2017
354 HÜSEYİN CANVERDİ ANESTEZİ SADİ KONUK EAH 12.06.2017 - 25.07.2017
355 HARUN ÇETİNEL ANESTEZİ SADİ KONUK EAH 12.06.2017 - 25.07.2017
356 GAMZE KARAGÖL ANESTEZİ BAĞCILAR EAH 12.06.2017 - 25.07.2017
357 MUHAMMER ÇELİK ANESTEZİ BAĞCILAR EAH 12.06.2017 - 25.07.2017
358 BATUHAN YILMAZ ANESTEZİ BAĞCILAR EAH 12.06.2017 - 25.07.2017
359 CEREN SERİ ANESTEZİ BAHÇELİEVLER DH. 12.06.2017 - 25.07.2017
360 JİYAN ERTEN ANESTEZİ BAHÇELİEVLER DH. 12.06.2017 - 25.07.2017
361 EMEL SANTALU ANESTEZİ BAHÇELİEVLER DH. 12.06.2017 - 25.07.2017
362 FATİME  KARAKUŞ DİYALİZ SADİ KONUK EAH 12.06.2017 - 25.07.2017
363 MEHMET BARAN DİYALİZ SADİ KONUK EAH 26.07.2017 - 08.09.2017
364 MEHMET EMİN ÜÇYOL ELEKTRONÖROFİZYOLOJİ SADİ KONUK EAH 26.07.2017 - 08.09.2017
365 FİLİZ ÇAĞATAY ELEKTRONÖROFİZYOLOJİ MASHAR OSMAN RUH SİNİR EAH 26.07.2017 - 08.09.2017
366 MELİSSA MISIR ELEKTRONÖROFİZYOLOJİ BAHÇELİEVLER DH. 26.07.2017 - 08.09.2017
367 MİNE GÜNEŞ ELEKTRONÖROFİZYOLOJİ BAHÇELİEVLER DH. 26.07.2017 - 08.09.2017
368 KİFAYET NİZİPLİOĞLU ELEKTRONÖROFİZYOLOJİ SADİ KONUK EAH 12.06.2017 - 25.07.2017
369 FATMA ÖZTÜRK ELEKTRONÖROFİZYOLOJİ MASHAR OSMAN RUH SİNİR EAH 12.06.2017 - 25.07.2017
370 BİLGE NUR KARADENİZ ELEKTRONÖROFİZYOLOJİ BAHÇELİEVLER DH. 12.06.2017 - 25.07.2017
371 DİĞDEM CEYLAN ELEKTRONÖROFİZYOLOJİ BAHÇELİEVLER DH. 12.06.2017 - 25.07.2017
372 YAPRAK HALLAÇ FİZYOTERAPİ BAĞCILAR EAH 26.07.2017 - 08.09.2017
373 KAR ALTUNBAŞ FİZYOTERAPİ BAĞCILAR EAH 26.07.2017 - 08.09.2017
374 HİLAL AYLİN FİZYOTERAPİ BAĞCILAR EAH 26.07.2017 - 08.09.2017
375 DİCLE KİBAROĞLU FİZYOTERAPİ İSTANBUL FTR 26.07.2017 - 08.09.2017
376 SERDAR  MEHMETOĞLU FİZYOTERAPİ İSTANBUL FTR 26.07.2017 - 08.09.2017
377 ŞEYHMUS  AKBALIK FİZYOTERAPİ İSTANBUL FTR 26.07.2017 - 08.09.2017
378 ÇAĞLA  YAMAN FİZYOTERAPİ İSTANBUL FTR 26.07.2017 - 08.09.2017
379 BUSE  TEKE FİZYOTERAPİ İSTANBUL FTR 26.07.2017 - 08.09.2017
380 MERVE SÜZEN FİZYOTERAPİ İSTANBUL FTR 26.07.2017 - 08.09.2017
381 GÜLSÜM ATAYAN FİZYOTERAPİ BAĞCILAR EAH 12.06.2017 - 25.07.2017
382 SERKAN  BİNGÖL FİZYOTERAPİ BAĞCILAR EAH 12.06.2017 - 25.07.2017
383 DİLEK  DAĞLI FİZYOTERAPİ BAĞCILAR EAH 12.06.2017 - 25.07.2017
384 ŞEYMA ESRA DUMAN FİZYOTERAPİ İSTANBUL FTR 12.06.2017 - 25.07.2017
385 UMUTCAN  PINAR FİZYOTERAPİ İSTANBUL FTR 12.06.2017 - 25.07.2017
386 EMİRHAN  SOYSAL FİZYOTERAPİ İSTANBUL FTR 12.06.2017 - 25.07.2017
387 MAHSUM  KIRMAZ FİZYOTERAPİ İSTANBUL FTR 12.06.2017 - 25.07.2017
388 MEHMET  TORPİL FİZYOTERAPİ İSTANBUL FTR 12.06.2017 - 25.07.2017
389 BARAN YOLCU FİZYOTERAPİ İSTANBUL FTR 12.06.2017 - 25.07.2017
390 UTKU EKİNCİ FİZYOTERAPİ İSTANBUL FTR 12.06.2017 - 25.07.2017
391 MERVE IŞIK İLK VE ACİL YARDIM SADİ KONUK EAH 26.07.2017 - 08.09.2017
392 HATİCE DALLI İLK VE ACİL YARDIM SADİ KONUK EAH 26.07.2017 - 08.09.2017
393 EVİN  ATABAY İLK VE ACİL YARDIM SADİ KONUK EAH 26.07.2017 - 08.09.2017
394 YASEMİN EGER İLK VE ACİL YARDIM BAĞCILAR EAH 26.07.2017 - 08.09.2017
395 İSMAİL TOK İLK VE ACİL YARDIM BAĞCILAR EAH 26.07.2017 - 08.09.2017
396 ABDULSAMET ERKEKER İLK VE ACİL YARDIM BAĞCILAR EAH 26.07.2017 - 08.09.2017
397 ÇİÇEK KARTAL İLK VE ACİL YARDIM SADİ KONUK EAH 12.06.2017 - 25.07.2017
398 AHMET YILDIZ İLK VE ACİL YARDIM SADİ KONUK EAH 12.06.2017 - 25.07.2017
399 ATAKAN KESKİN İLK VE ACİL YARDIM SADİ KONUK EAH 12.06.2017 - 25.07.2017
400 MELEK ÖZER İLK VE ACİL YARDIM BAĞCILAR EAH 12.06.2017 - 25.07.2017
401 ZEKİYE YAMAN İLK VE ACİL YARDIM BAĞCILAR EAH 12.06.2017 - 25.07.2017
402 YUNUS SOYKAN İLK VE ACİL YARDIM BAĞCILAR EAH 12.06.2017 - 25.07.2017
403 BUKET YILMAZ ODYOMETRİ SADİ KONUK EAH 26.07.2017 - 08.09.2017
404 MEDİNE YILDIZ ODYOMETRİ BAĞCILAR EAH 26.07.2017 - 08.09.2017
405 NURTAN GÜLER ODYOMETRİ ESENLER KADIN DOĞUM 26.07.2017 - 08.09.2017
406 ÖZLEM  ÇİĞDEM ODYOMETRİ ESENLER KADIN DOĞUM 26.07.2017 - 08.09.2017
407 MERVE CAN ODYOMETRİ SADİ KONUK EAH 12.06.2017 - 25.07.2017
408 DİLAN  CENGİZ ODYOMETRİ BAĞCILAR EAH 12.06.2017 - 25.07.2017
409 EMİNE TUĞÇE KOYUN ODYOMETRİ ESENLER KADIN DOĞUM 12.06.2017 - 25.07.2017
410 ŞEBNEM AKGÜN ODYOMETRİ ESENLER KADIN DOĞUM 12.06.2017 - 25.07.2017
411 AYLİN KOÇAK PATOLOJİ LAB. SADİ KONUK EAH 12.06.2017 - 25.07.2017
412 YUSUF GÜNEY PATOLOJİ LAB. SADİ KONUK EAH 12.06.2017 - 25.07.2017
413 CANSU ÖZTÜRK PATOLOJİ LAB. BAĞCILAR EAH 12.06.2017 - 25.07.2017
414 PINAR AKPINAR PATOLOJİ LAB. BAĞCILAR EAH 12.06.2017 - 25.07.2017
415 ARZU BEHDİOĞLU PATOLOJİ LAB. BAHÇELİEVLER DH. 12.06.2017 - 25.07.2017
416 BADEGÜL TORAMAN PATOLOJİ LAB. BAHÇELİEVLER DH. 12.06.2017 - 25.07.2017
417 YELDA AKTÜRK PATOLOJİ LAB.- NÖ SADİ KONUK EAH 26.07.2017 - 08.09.2017
418 FUNDA ÖZTÜRK PATOLOJİ LAB. SADİ KONUK EAH 26.07.2017 - 08.09.2017
419 RABİA YILMAZ PATOLOJİ LAB. BAĞCILAR EAH 26.07.2017 - 08.09.2017
420 MERVE ÜNLÜ PATOLOJİ LAB. BAĞCILAR EAH 26.07.2017 - 08.09.2017
421 FATMA BARAN PATOLOJİ LAB.- NÖ BAHÇELİEVLER DH. 26.07.2017 - 08.09.2017
422 GÜNEŞ  ALŞAN PATOLOJİ LAB. BAHÇELİEVLER DH. 26.07.2017 - 08.09.2017
423 SEDA  İVGEN  PERFÜZYON TEKN SADİ KONUK EAH 12.06.2017 - 25.07.2017
424 HAMDİ  AKARSU  PERFÜZYON TEKN SADİ KONUK EAH 12.06.2017 - 25.07.2017
425 İLAYDA  BEŞLİ  PERFÜZYON TEKN SADİ KONUK EAH 12.06.2017 - 25.07.2017
426 ALEYNA  ELİF  BOZ  PERFÜZYON TEKN SADİ KONUK EAH 12.06.2017 - 25.07.2017
427 ESRA ÇARDAK  PERFÜZYON TEKN BAĞCILAR EAH 12.06.2017 - 25.07.2017
428 KEREM  BELİM PERFÜZYON TEKN BAĞCILAR EAH 12.06.2017 - 25.07.2017
429 DAVUT  EKİNCİ  PERFÜZYON TEKN BAĞCILAR EAH 12.06.2017 - 25.07.2017
430 İMAM  ÖZKAYA PERFÜZYON TEKN SADİ KONUK EAH 26.07.2017 - 08.09.2017
431 ÖMER AÇIK PERFÜZYON TEKN SADİ KONUK EAH 26.07.2017 - 08.09.2017
432 OSMAN  AYIRHAN  PERFÜZYON TEKN SADİ KONUK EAH 26.07.2017 - 08.09.2017
433 CEMİL  ESKİ  PERFÜZYON TEKN SADİ KONUK EAH 26.07.2017 - 08.09.2017
434 ZUHAL  ÜNSAL  PERFÜZYON TEKN BAĞCILAR EAH 26.07.2017 - 08.09.2017
435 ELİFNUR KÖMÜR  PERFÜZYON TEKN BAĞCILAR EAH 26.07.2017 - 08.09.2017
436 ALPEREN  AÇIK  PERFÜZYON TEKN BAĞCILAR EAH 26.07.2017 - 08.09.2017
437 ÇAĞLA  ERDEM  PERFÜZYON TEKN BAĞCILAR EAH 26.07.2017 - 08.09.2017
438 VİLDAN ŞURGUN RADYOTERAPİ SADİ KONUK EAH 26.07.2017 - 08.09.2017
439 ASLI KARAGÖZ RADYOTERAPİ BAĞCILAR EAH 26.07.2017 - 08.09.2017
440 GAMZE TANER RADYOTERAPİ BAĞCILAR EAH 26.07.2017 - 08.09.2017
441 ELİF ALVEROĞLU RADYOTERAPİ BAĞCILAR EAH 26.07.2017 - 08.09.2017
442 SEDA YAVUZ RADYOTERAPİ SADİ KONUK EAH 12.06.2017 - 25.07.2017
443 FATİH KANLIFIRAT RADYOTERAPİ BAĞCILAR EAH 12.06.2017 - 25.07.2017
444 ŞERİFE ATEŞ RADYOTERAPİ BAĞCILAR EAH 12.06.2017 - 25.07.2017
445 MELEK ÖZDEMİR RADYOTERAPİ BAĞCILAR EAH 12.06.2017 - 25.07.2017
446 ESRA ÇELİK ORTOPEDİK ORTEZ-PROTEZ BAHÇELİEVLER DH. 12.06.2017 - 25.07.2017
447 ALEYNA ERDEN ORTOPEDİK ORTEZ-PROTEZ BAHÇELİEVLER DH. 12.06.2017 - 25.07.2017
448 KADER YILDIZ ORTOPEDİK ORTEZ-PROTEZ BAHÇELİEVLER DH. 12.06.2017 - 25.07.2017
449 ASLIHAN ALPTEKİN ORTOPEDİK ORTEZ-PROTEZ SADİ KONUK EAH 12.06.2017 - 25.07.2017
450 KÜBRA GÜLDANE KESLER ORTOPEDİK ORTEZ-PROTEZ SADİ KONUK EAH 12.06.2017 - 25.07.2017
451 BURCU AYDOĞAN ORTOPEDİK ORTEZ-PROTEZ SADİ KONUK EAH 12.06.2017 - 25.07.2017
452 YELİZ ÇALAN ORTOPEDİK ORTEZ-PROTEZ SADİ KONUK EAH 12.06.2017 - 25.07.2017
453 KÜBRA AL ORTOPEDİK ORTEZ-PROTEZ BAHÇELİEVLER DH. 26.07.2017 - 08.09.2017
454 TÜRKAN KARAYEL ORTOPEDİK ORTEZ-PROTEZ BAHÇELİEVLER DH. 26.07.2017 - 08.09.2017
455 RÜMEYSA BİRİKTİR SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ SADİ KONUK EAH 12.06.2017 - 25.07.2017
456 SİNEM GÜL SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ SADİ KONUK EAH 12.06.2017 - 25.07.2017
457 TARIK YAVUZ SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ SADİ KONUK EAH 12.06.2017 - 25.07.2017
458 TUĞBA SAATÇİ SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ SADİ KONUK EAH 12.06.2017 - 25.07.2017
459 KÜBRA AKAL SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ SADİ KONUK EAH 12.06.2017 - 25.07.2017
460 AHMET ALİ GÖZETEN SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ SADİ KONUK EAH 12.06.2017 - 25.07.2017
461 BÜŞRA KARGI SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ İSTANBUL FTR EAH 12.06.2017 - 25.07.2017
462 MELİKE NAZLIM KARACA SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ İSTANBUL FTR EAH 12.06.2017 - 25.07.2017
463 MERT GÜLTAŞ SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ İSTANBUL FTR EAH 12.06.2017 - 25.07.2017
464 DERYA  ÇETİN SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ BAĞCILAR EAH 12.06.2017 - 25.07.2017
465 MERVE ARDIÇ SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ BAĞCILAR EAH 12.06.2017 - 25.07.2017
466 GÜLSENUR ÖZTÜRK SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ SADİ KONUK EAH 26.07.2017 - 08.09.2017
467 RABİA NUR  MAÇİN SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ SADİ KONUK EAH 26.07.2017 - 08.09.2017
468 YEŞİM BESTE GÖĞYILDIZ SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ SADİ KONUK EAH 26.07.2017 - 08.09.2017
469 ELİF TAŞKIRAN SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ SADİ KONUK EAH 26.07.2017 - 08.09.2017
470 BUKET YANIKOĞLU SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ SADİ KONUK EAH 26.07.2017 - 08.09.2017
471 ERDİNÇ ÖZDEMİR SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ SADİ KONUK EAH 26.07.2017 - 08.09.2017
472 Mustafa  Çevik TIBBİ DÖKÜMANTASYON  BAĞCILAR EAH 26.07.2017 - 08.09.2017
473 Leyla  Çelik TIBBİ DÖKÜMANTASYON  BAĞCILAR EAH 26.07.2017 - 08.09.2017
474 Elanur  Dursun TIBBİ DÖKÜMANTASYON  SADİ KONUK EAH 26.07.2017 - 08.09.2017
475 Sümeyye  Terkos TIBBİ DÖKÜMANTASYON  SADİ KONUK EAH 26.07.2017 - 08.09.2017
476 Esra  Yeşilkaya TIBBİ DÖKÜMANTASYON  SADİ KONUK EAH 26.07.2017 - 08.09.2017
477 Arzu Arabacı TIBBİ DÖKÜMANTASYON  SADİ KONUK EAH 26.07.2017 - 08.09.2017
478 Fatma  Dikici TIBBİ DÖKÜMANTASYON  İSTANBUL FTR EAH 26.07.2017 - 08.09.2017
479 Cansel  Özcan TIBBİ DÖKÜMANTASYON  İSTANBUL FTR EAH 26.07.2017 - 08.09.2017
480 Tayibe Şeker TIBBİ DÖKÜMANTASYON  LEPRA DERİ VE ZÜHREVİ HAST. 26.07.2017 - 08.09.2017
481 Tuba Ayata TIBBİ DÖKÜMANTASYON  LEPRA DERİ VE ZÜHREVİ HAST. 26.07.2017 - 08.09.2017
482 Alperen Şenses TIBBİ DÖKÜMANTASYON  BAHÇELİEVLER DEVLET HASTANESİ 26.07.2017 - 08.09.2017
483 Hüsna Yüksel TIBBİ DÖKÜMANTASYON  BAHÇELİEVLER DEVLET HASTANESİ 26.07.2017 - 08.09.2017
484 Semra Hişt TIBBİ DÖKÜMANTASYON  ESENLER KADIN DOĞUM 26.07.2017 - 08.09.2017
485 Pervin Durmuş TIBBİ DÖKÜMANTASYON  BAĞCILAR EAH 12.06.2017 - 25.07.2017
486 Ahmet  Murat TIBBİ DÖKÜMANTASYON  BAĞCILAR EAH 12.06.2017 - 25.07.2017
487 Tuğba  Doğan TIBBİ DÖKÜMANTASYON  BAĞCILAR EAH 12.06.2017 - 25.07.2017
488 Kübra Kurt TIBBİ DÖKÜMANTASYON  BAĞCILAR EAH 12.06.2017 - 25.07.2017
489 Onur Hüsnü Yılmaz TIBBİ DÖKÜMANTASYON  BAĞCILAR EAH 12.06.2017 - 25.07.2017
490 Gülenay  Çavdar o. TIBBİ DÖKÜMANTASYON  SADİ KONUK EAH 12.06.2017 - 25.07.2017
491 Gizem Durmuş TIBBİ DÖKÜMANTASYON  SADİ KONUK EAH 12.06.2017 - 25.07.2017
492 Kader Sevda Toprak TIBBİ DÖKÜMANTASYON  SADİ KONUK EAH 12.06.2017 - 25.07.2017
493 Murat  Atalay TIBBİ DÖKÜMANTASYON  SADİ KONUK EAH 12.06.2017 - 25.07.2017
494 Elif  Karçık TIBBİ DÖKÜMANTASYON  SADİ KONUK EAH 12.06.2017 - 25.07.2017
495 Şule Dündar TIBBİ DÖKÜMANTASYON  İSTANBUL FTR EAH 12.06.2017 - 25.07.2017
496 Merve  Temiz TIBBİ DÖKÜMANTASYON  İSTANBUL FTR EAH 12.06.2017 - 25.07.2017
497 Damla Kızılgedik TIBBİ DÖKÜMANTASYON  İSTANBUL FTR EAH 12.06.2017 - 25.07.2017
498 Merve  Yalçın TIBBİ DÖKÜMANTASYON  İSTANBUL FTR EAH 12.06.2017 - 25.07.2017
499 Melike Tok TIBBİ DÖKÜMANTASYON  LEPRA DERİ VE ZÜHREVİ HAST. 12.06.2017 - 25.07.2017
500 Begüm Özden TIBBİ DÖKÜMANTASYON  BAHÇELİEVLER DEVLET HASTANESİ 12.06.2017 - 25.07.2017
501 Begüm Yonca TIBBİ DÖKÜMANTASYON  BAHÇELİEVLER DEVLET HASTANESİ 12.06.2017 - 25.07.2017
502 SERCAN YILDIZ TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKN. BAHÇELİEVLER DEVLET HASTANESİ 26.07.2017 - 08.09.2017
503 AHMET  AKTAŞ TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKN. BAHÇELİEVLER DEVLET HASTANESİ 26.07.2017 - 08.09.2017
504 EZGİ TOKALAÇ TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKN. BAHÇELİEVLER DEVLET HASTANESİ 26.07.2017 - 08.09.2017
505 SAVAŞ ERTAŞ TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKN. BAĞCILAR EAH 26.07.2017 - 08.09.2017
506 BARKIN KEÇİCİ TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKN. SADİ KONUK EAH 12.06.2017 - 25.07.2017
507 ELİF ÇATAL TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKN. BAHÇELİEVLER DEVLET HASTANESİ 12.06.2017 - 25.07.2017
508 ADEM ÇELİK TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKN. BAHÇELİEVLER DEVLET HASTANESİ 12.06.2017 - 25.07.2017
509 CEYLAN NUR DOĞAN TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKN. BAĞCILAR EAH 12.06.2017 - 25.07.2017
510 SERCAN YILDIZ TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKN. BAHÇELİEVLER DEVLET HASTANESİ 26.07.2017 - 08.09.2017
511 AHMET  AKTAŞ TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKN. BAHÇELİEVLER DEVLET HASTANESİ 26.07.2017 - 08.09.2017
512 EZGİ TOKALAÇ TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKN. BAHÇELİEVLER DEVLET HASTANESİ 26.07.2017 - 08.09.2017
513 SAVAŞ ERTAŞ TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKN. BAĞCILAR EAH 26.07.2017 - 08.09.2017
514 İLAYDA ŞAKİROĞLU TIBBİ LABORATUVAR TEKN. BAHÇELİEVLER DH. 12.06.2017 - 25.07.2017
515 EDA NUR GENÇ TIBBİ LABORATUVAR TEKN. BAHÇELİEVLER DH. 12.06.2017 - 25.07.2017
516 SEDA ADIGÜZEL TIBBİ LABORATUVAR TEKN. BAHÇELİEVLER DH. 26.07.2017 - 08.09.2017
517 AYŞENUR  YEŞİLYURT TIBBİ LABORATUVAR TEKN. BAHÇELİEVLER DH. 26.07.2017 - 08.09.2017

 

NOT: Yukarıda listede yer alan Öğrencilerimizin, SHMYO Müdürlüğünce belirtilecek tarih aralığında Staj yapacakları hastanelere müracat etmeleri gerekmektedir. Müracat tarihi ayrıca duyurulacaktır.

SHMYO STAJ KOMİSYONU