Sevgili Gençler,

 

Küçülen Dünyada kendimizi konumlandırma işlevi, gerçekleşmesi en zor olasılıklardandır. Bu zorlu olasılıklar içinde bilgili hissedeceğiniz Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulumuz her zaman bilgiyi destekleyecek ve başarılı olmayı kendisine prensip edinmeye devam edecektir.

 

2008 yılında başlayan Meslek Yüksekokulumuzun devamında 2013 yılında Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulumuzun kurulmasıyla eğitimimiz tüm hızıyla devam etmektedir. Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulumuz, her zaman başarıyı desteklemiş, bilginin her zaman en güncelini kazanan, öğrencilerini ulusal düzeyde en iyisi yapma gayretinde olmayı sürdürmektedir. Uygulama Laboratuvarları ile öğrencilerimiz nitelikli ve tecrübeli olarak eğitimini sürdürmektedir.  Kazanılan tecrübeler ve nitelikler öğrencilerimizin geleceğini her zaman belirleyicisi olmuş ve mezun öğrencilerimizin kariyer hayatlarındaki başarılar bunun en büyük ispatı olmuştur. Kazanılan bu başarılar mutluluğu beraberinde getirmiştir.

 

Mutluluk ve Başarı arayan gençler, Bu iki ayrıcalığı yaşamak için sizleri Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulumuza davet ediyorum.

 

 

Prof. Dr. Mustafa NİZAMLIOĞLU

SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU MÜDÜRÜ